Įspūdingas „Sporting“ talento įvartis iš 40 metrų

Jaunųjų futbolo talentų „NextGen Series“ turnyre buvo užfiksuotas neįtikėtinai gražus įvartis įmuštas iš maždaug 40 metrų.

„NextGen Series“ turnyre susitiko Lisabonos „Sporting“ ir Londono „Tottenham“ jaunimo komandos, kurios laikomos labai perspektyviomis.

Šios rungtynės buvo labai gražios ir iki pagrindinio laiko pabaigos likus 10 minučių, „Sporting“ dar pirmavo 3-1. Visgi „Tottenham“ penktą pridėto laiko minutę išlygino rezultatą ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Jo metu geriau sekėsi „Sporting“ klubui, kuris įmušė dar du įvarčius ir pergalę šventė rezultatu 5-3. Paskutinis klubo įvartis buvo tiesiog įspūdingas. Jį įmušė 19-metis „Sporting“ atraminis saugas Fabrice Fokobo, kuris kamuolį į vartus pasiuntė iš 40 metrų. Verta paminėti, kad perspektyvusis F.Fakobo šio mėnesio pradžioje debiutavo ir pagrindinėje „Sporting“ komandoje.