Ispanijos lygoje lyderiai dar labiau atsiplėšė

Du taškus Ispanijos futbolo pirmenybių XVII turo rungtynėse prarado antrą vietą dvidešimties komandų turnyre užimanti šalies čempionė „Barcelona“ (38 tšk.) vienuolikė, sekmadienį Barselonos ekipų dvikovą varžovų aikštėje su aštuntojoje pozicijoje esančia „Espanyol“ (24 tšk.) vienuolike baigusi lygiosiomis 1:1 (1:0).

„Barcelona“ pirmavo po Cesco Fabregaso (16 min.) įvarčio, o susitikimo pabaigoje rezultatą išlyginti pavyko Alvaro Vazquezui (86 min.).

Lygoje pirmaujantis vicečempionas Madrido „Real“ (43 tšk.) klubas dabar artimiausią persekiotoją lenkia jau penkiais taškais.

Taip pat du taškus sekmadienį prarado ir trečiojoje pozicijoje esantys „Valencia“ (34 tšk.) futbolininkai, svečiuose mačą su aštuonioliktojoje pozicijoje esančia „Villarreal“ (16 tšk.) komanda baigę lygiosiomis 2:2 (1:2).

Šeimininkai po Marco Rubeno (14 min.) ir Gonzalo Rodriguezo (18 min.) tikslių smūgių pirmavo 2:0, tačiau Sofiane'as Feghoulis (41 min.) pirmojo kėlinio pabaigoje sušvelnino rezultatą, o antrojo kėlinio pabaigoje Adurizas (87 min.) įmušė išlyginamąjį įvartį.

Kitų sekmadienio rungtynių rezultatai:

Seviljos „Real Betis“ - Chichono „Sporting“    2:0 (1:0)
Įvarčiai - Roque Santa Cruz (23 min.), Jorge Molina (90+2 min.).
Raudonos kortelės: Alberto Lora (43 min.), Carmelo (90+4 min. - abu „Sporting“)
„Getafe“ - Bilbao „Athletic“                   0:0
„Rayo Vallecano“ - „Sevilla“                   2:1 (1:0)
„Rayo Vallecano“ - Michu (45+1 min.), Raul Tamudo (52 min.);
„Sevilla“ - Julien Escude (62 min.)

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.Saragosos „Real“           17  2 4 11 13:32 10

Rezultatyviausias Ispanijos futbolo čempionato žaidėjas - 21 įvartis - Cristiano Ronaldo (Madrido „Real“).

Šiame straipsnyje: La LigaBarcelonaReal