Ispanijos futbolo lygos turas baigėsi autsaiderės staigmena

Pirmadienį paskutinėse Ispanijos futbolo čempionato dešimtojo turo rungtynėse staigmeną pateikė autsaiderė „Granada CF“ ekipa, svečiuose 2:1 (0:1) įveikusi pirmąją nesėkmę sezone patyrusią „Sevilla“ vienuolikę.

Šeimininkus jau pirmą minutę Manu išvedė į priekį, tačiau antrajame kėlinyje Alexas Geijo (79 min.) išlygino rezultatą, o pačioje susitikimo pabaigoje Mikelis Rico (90 min.) įmušė pergalingą įvartį.

Iškovoję antrąją pergalę „Granada CF“ futbolininkai su 8 taškais pakilo į devynioliktąją poziciją, o „Sevilla“ su 17 taškų liko penkta.

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja vicečempionas Madrido „Real“ (25 tšk.) klubas, tašku lenkiantis čempionės titulą ginančią „Barcelona“ vienuolikę bei dviem - trečiojoje pozicijoje esančią „Levante“ ekipą.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.„Getafe“            10 1 4 5  9:15  7

Rezultatyviausias Ispanijos futbolo čempionato žaidėjas - 13 įvarčių - Lionelis Messi („Barcelona“).

Šiame straipsnyje: Granada