Ispanijoje - favoritų pergalės (turo apžvalga)

Ispanijos „Primera“ lygoje sužaisti penki XXIV turo mačai. Kiek sunkesnę pergalę nei tikėtasi iškovojo Madrido „Real“ futbolininkai, kurie namų stadione po atkaklios kovos rezultatu 2:0 palaužė Madrido „Rayo Vallecano“ vienuolikę.

„Madridistai“ vos 12-ą susitikimo minutę jau pirmavo dviejų įvarčių skirtumu, kai po Mesuto Ozilo perdavimų pasižymėjo Alvaro Morata ir Sergio Ramosas, tačiau netrukus aikštės šeimininkai susikomplikavo savo padėtį.

Vos prieš keletą minučių pasižymėjęs S.Ramosas sugebėjo per minutę gauti net dvi geltonas korteles ir buvo pašalintas iš aikštės.

Įgavę kiekybinį pranašumą, „Rayo Vallecano“ futbolininkai stengėsi spausti varžovus, perėmė kamuolio kontrolę, atliko nemažai smūgių, tačiau „Real“ gynybos įtvirtinimų jiems pralaužti taip ir nepavyko.

Vis dėlto, pergalė „Real“ klubui neleido priartėti prie Madrido „Atletico“, kuris išvykoje 0:3 sutriuškino „Valladolid“ ekipą. Antroje vietoje esantį „Atletico“ ir „Real“ vis dar skiria 4 taškai.

Panašus scenarijus, kaip ir „Real“ bei „Rayo Vallecano“ rungtynėse, klostėsi „Valencia“ ir „Mallorca“ susitikime.

„Valencia“ jau 28 minutę neteko raudoną kortelę prieš save išvydusio argentiniečio Tino Costos, o tuo naudodamiesi varžovai visiškai perėmė iniciatyvą.

Nors „Mallorca“ turnyro lentelėje užima vos 18-ą vietą, autsaideriai svečiuose žaidė pirmuoju numeriu ir sukūrė ne vieną progą pasiekti įvarčiui.

Vis dėlto, šį sykį „futbolo dievai“ buvo „Valencia“ pusėje. 60 minutę šeimininkus į priekį po vienos iš retų atakų išvedė portugalas Ricardo Costa, o antram kėliniui artėjant į pabaigą savo žodį tarė ir „Valencia“ lyderis Roberto Soldado.

Per likusį laiką svečiai ir toliau spaudė varžovus, tačiau jų atakoms trūko tikslumo ir nepavyko pelnyti net „paguodos“ įvarčio.

San Sebastiano „Real Sociedad“ 1 - 1 Valensijos „Levante“

• 18' [1 - 0] C. Vela (iš 11 m. baudinio)
  • 29' [1 - 1] Michel (iš 11 m. baudinio)