Ispanija: „Barcelona“ genijus L. Messi pasižymėjo 4 įvarčiais

Kiek netikėtai, rezultatu 3:0 Sevilijos „Real Betis“ ekipą „patiesė“ Madrido „Rayo Vallecano“ futbolininkai.

Šeimininkai 4-ąją turnyro lentelės vietą užimantį klubą palaužė antrojo kėlinio pabaigoje ir atsilikimą nuo jo sumažino iki 1 taško.

„Barcelona“ komandos lyderis Lionelis Messi ir toliau įrodinėja, kad jam neveltui ketvirtą kartą buvo įteiktas „Auksinio kamuolio“ apdovanojimas.

Katalonijos vienuolikė namuose 5:1 sutriuškino turnyro autsaiderius, Pamplonos „Osasuna“ futbolininkus, o L.Messi pelnė net 4 įvarčius. „Barcelona“ ekipai pergalę iškovoti padėjo ir „Osasuna“ žaidėjo A.Arribas jau 27 minutę gauta raudona kortelė.

Netikėtumas užfiksuotas Bilbao mieste, kur vietos „Athletic“ 3:0 sutriuškino antroje „La Liga“ turnyrinės lentelės vietoje žengiantį Madrido „Atletico“.

Visus tris įvarčius aikštės šeimininkai pelnė antrame kėlinyje, o svečiai neatsakė nei viena rezultatyvia ataka.

Ispanijos „La Liga“ XXI turo rezultatai:

Madrido „Real“ 4 - 0 Madrido „Getafe“

• 53' [1 - 0] S. Ramos
  • 62' [2 - 0] C. Ronaldo
  • 65' [3 - 0] C. Ronaldo
  • 72' [4 - 0] C. Ronaldo (iš 11 m. baudinio)

Madrido „Rayo Vallecano“ 3 - 0 Sevilijos „Real Betis“

• 3' [1 - 0] Piti (iš 11 m. baudinio)
  • 64' [2 - 0] A. Delibasic
  • 82' [3 - 0] J. Carlos

„Barcelona“ 5 - 1 „Osasuna“

• 11' [1 - 0] L. Messi
  • 24' [1 - 1] R. Loe
  • 27' A. Arribas ("Osasuna") - raudona kortelė
  • 28' [2 - 1] L. Messi (pen.)
  • 40' [3 - 1] P. Rodriguez
  • 56' [4 - 1] L. Messi
  • 58' [5 - 1] L. Messi

Bilbao „Athletic“ 3 - 0 Madrido „Atletico“

• 50' [1 - 0] M.S. José
  • 77' [2 - 0] M.S. Laskurain
  • 84' [3 - 0] O.D. Marcos

„Mallorca“ 2 - 3 „Malaga“