Išlydėtuvėms – pergalė prieš suomius

Sekmadienį Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Vilniuje draugiškose rungtynėse 90:62 įveikė Suomijos krepšininkus. Tai buvo paskutinis mačas prieš lietuviams išvykstant į Kiniją.

Lietuviai susitikimą pradėjo galingai, o 8 min. pirmavo 17:6. Tačiau suomiai nesutriko ir antrojo kėlinio pradžioje išsiveržė į priekį. Svečiai po antrojo kėlinio pirmavo 34:28.

Trečiojo kėlinio pradžioje lietuviai žaidė užtikrintai, pasivijo varžovus ir ėmė didinti savo pranašumą. Jo pabaigoje aikštės šeimininkai pirmavo jau 25 taškais (65:40). Trečiąjį kėlinį lietuviai laimėjo 37:6.

Prieš šias rungtynes buvo surengtos iškilmingos rinktinės palydėtuvės į olimpiadą. Atlikus valstybinį himną, prezidentas Valdas Adamkus ir premjeras Gediminas Kirkilas krepšininkams įteikė olimpinius ženkliukus.