Irkluotoja D.Vištartaitė iškovojo bronzos medalį

Donata Vištartaitė Pasaulio taurės etape Miunchene laimėjo bronzos medalį. Taktiškai teisingai rungtynavusi irkluotoja visą nuotolį yrėsi ketvirta ir finiše suspurtavusi ir iškovojo trečiąją vietą, informuoja Lietuvos irklavimo federacija.

Irklavimo pasaulio taurės nugalėtoja tapo Baltarusijos atstovė Ekaterina Karsten 7:52,74, antrąją vietą laimėjo Naujosios Zelandijos atstovė Emma Twigg 7:56,22, Donatos Vištartaitės laikas 7:58,06.

Donata Vištartaitė yra du kartus pasaulio jaunimo irklavimo čempionė, Europos bronzos medalininkė, o šiemet jos medalių kolekciją papildė ir pasaulio taurės etapo bronzos medalis.

Šiemet irklavimo sporte medalių sezoną pradėjo merginos: Europos jaunių čempionių titulus pelniusios Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė „užkrėtė“ ir Donatą Vištartaitę. Kitas Donatos startas numatomas jau artėjantį savaitgalį, birželio 23-34 dienomis Trakuose, kai bus organizuojama 50-oji tarptautinė regata „Gintariniai irklai“.

Šiame straipsnyje: Donata Vištartaitėirklavimas