„Inter“ nukovė Italijos lygos autsaideris

Išvykoje rungtyniavę Milano „Inter“ futbolininkai rezultatu 3:1 pralaimėjo priešpaskutinę nacionalinių pirmenybių turnyrinės lentelės vietoje esančiai „Siena“ vienuolikei.Pažymėtina, kad nuo 55 susitikimo minutės „nerazzurri“ žaidė dešimtyje, nes iš aikštės buvo pašalintas gynėjas Cristianas Chivu.

Lygos favoritai Turino „Juventus“ išvykoje rezultatu 2:1 įveikė Veronos „Chievo“ vienuolikę. Svečiai abu įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje dėk tikslių puolėjo Alessandro Matri ir gynėjo Stephano Lichtsteinerio smūgių.

Tikra drama buvo užfiksuota „Genoa“ ir Romos „Lazio“ ekipų rungtynėse, kurias „grifai“ rezultatu 3:2 laimėjo. 78 minutę svečių saugas Stefano Mauri sėkmingai realizavęs vienuolikos metrų baudinį išlygino rezultatą, tačiau paskutinę pagrindinio laiko minutę „Genoa“ žaidėjas Mauro Rigoni pelnė pergalę atnešusį įvartį.

Užtikrintą pergalę iškovojo namuose žaidę Florencijos „Fiorentina“ futbolininkai, kurie rezultatu 2:0 įveikė „Parma“ vienuolikę. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjai - Stevanas Jovetičius ir Luca Toni.

„Siena“ 3 - 1 Milano „Inter“

• 21' [1 - 0] I. Emeghara
  • 22' [1 - 1] A. Cassano
  • 25' [2 - 1] A. Sestu
  • 55' [3 - 1] A. Rosina (11 m. baudinys)
  • 55' iš aikštės pašalintas C. Chivu ("Inter")

Veronos „Chievo“ 1 - 2 Turino „Juventus“

• 10' [0 - 1] A. Matri
  • 42' [0 - 2] S. Lichtsteiner
  • 52' [1 - 2] C. Théréau

„Genoa“ 3 - 2 Romos „Lazio“

• 16' [1 - 0] M. Borriello
  • 22' [2 - 0] A. Bertolacci
  • 58' [2 - 1] S. Floccari
  • 78' [2 - 2] S. Mauri (11 m. baudinys)
  • 90' [3 - 2] M. Rigoni

Florencijos „Fiorentina“ 2 - 0 „Parma“

• 28' [1 - 0] L. Toni
  • 50' [2 - 0] S. Jovetic

„Pescara“ 2 - 3 „Bologna“

• 30' [1 - 0] V. Weiss (11 m. baudinys)
  • 34' [1 - 1] A. Diamanti (11 m. baudinys)
  • 45' [2 - 1] G. D´Agostino (11 m. baudinys)
  • 50' [2 - 2] A. Gilardino
  • 66' [2 - 3] P. Kone

„Palermo“ 1 - 2 Bergamo „Atalanta“

• 54' [0 - 1] C. Carmona
  • 71' [0 - 2] G. Denis
  • 83' [1 - 2] Nélson

Šiame straipsnyje: InterSerie Asiena