Imtynininkai išsidalijo medalius

64-ajame Lietuvos imtynių čempionate sėkmingiausiai pasirodė Klaipėdos sportininkai, iškovoję 7 aukso medalius.

Du aukščiausius apdovanojimus klaipėdiečiai iškovojo graikų-romėnų imtynių varžybose, o penkis - laisvųjų imtynių kovose. Čempionate dalyvavo 191 imtynininkas, iš jų 95 - graikų-romėnų imtynių, 75 - laisvųjų imtynių ir 24 - moterų imtynių varžybose.

Nugalėtojai bei prizininkai:

graikų-romėnų imtynės: 50 kg svorio kategorija, 1. Rūtenis Uginčius (Klaipėda), 2. Vytautas Ramšas (Klaipėda), 3. Domas Juknevičius (Panevėžys) ir Gediminas Kuodis (Anykščiai); 55 kg, 1. Ramūnas Dagys (Vilnius-Anykščiai), 2. Gytis Daugirdas (Šiaulių raj.), 3. Kęstutis Radavičius  (Kaunas) ir Orestas Sabutis (Tauragė); 60 kg, 1. Svajūnas Adomaitis (Vilnius-Tauragė), 2. Antonas Audickas (Vilnius-Panevėžys), 3. Daimondas Stankaitis (Joniškis) ir Olegas Lavruvjanecas (Vilnius-Visaginas); 66 kg, 1. Edgaras Venckaitis (Vilnius-Tauragė), 2. Povilas Žukauskas (Šiauliai), 3. Aleksejus Djakonovas (Vilnius-Visaginas) ir Linas Šilinis (Anykščiai); 74 kg, 1. Aleksandras Kazakevičius (Vilnius), 2. Eivydas Sekus (Vilnius-Šiaulių raj.), 3. Valdemaras Venckaitis (Vilnius-Tauragė) ir Mantas Grabauskas (Šiauliai-Šiaulių raj.); 84 kg, 1. Vladislavas Lukaševičius (Vilnius), 2.   Erikas Meškunecas (Vilnius), 3. Gintaras Pateriabas (Vilnius-Visaginas) ir Julius Matuzevičius  (Vilnius-Joniškis); 96 kg, 1. Artūras Jankauskas (Klaipėda), 2. Laimutis Adomaitis (Vilnius-Joniškis), 3. Vilius Laurinaitis (Vilnius-Joniškis) ir Sigitas Gikaras (Klaipėda); 120 kg, 1. Mindaugas Mizgaitis  (Vilnius), 2. Marijus Grygelis (Vilnius-Šiaulių raj.), 3. Antonas Misinas (Klaipėda) ir Mantas Pakėnas (Klaipėda);

laisvosios imtynės: 55 kg, 1. Šarūnas Jurčys (Kelmė), 2. Titas Grišius (Raseiniai), 3. Laimonas Mockus (Raseiniai) ir Nikita Rancevas (Vilnius); 60 kg, 1. Vytas Čiumakovas (Klaipėda), 2. Paulius Zaicevas (Klaipėda), 3. Aušvydas Gečas (Šiauliai) ir Egidijus Skinkys (Vilkaviškis); 66 kg, 1. Artiomas Chaldejevas (Klaipėda), 2. Arnas Draugelis (Klaipėda-Vilkaviškis), 3. Liutauras Valantinas (Kelmė) ir Tomas Musteikis (Kaunas); 74 kg, 1. Valdas Visagorskis (Klaipėda), 2. Vitalijus Tavgenas (Kaunas), 3. Tautvydas Bajoras (Kaunas) ir Edvinas Sidaravičius (Vilkaviškis); 84 kg, 1. Edgaras Votechovskis (Klaipėda), 2. Giedrius Morkis (Radviliškis), 3. Mindaugas Jurkynas (Vilkaviškis) ir Darius Antanauskas (Klaipėda); 96 kg, 1. Jevgenijus Stramousas (Klaipėda), 2. Justinas Kvietelaitis (Radviliškis), 3. Nerijus Rimkus (Kaunas); 120 kg, 1. Simas Norkus (Šiauliai), 2. Jonas Rudavičius (Pagėgiai), 3. Linas Povilaitis (Kaunas);

moterų imtynės: 48 kg, 1. Vaida Puidaitė (Kaunas-Vilkaviškis), 2. Kristina Domikaitytė (Šiauliai-Anykščiai), 3. Iveta Taškūnaitė (Šiauliai); 54 kg, 1. Sima Žiogaitė (Anykščiai-Šiaulių raj.), 2. Justina Aldusevičiūtė (Anykščiai), 3. Eglė Žukauskaitė (Šiauliai) ir Deimantė Butavičiūtė (Šiauliai); 60 kg, 1. Aistė Balčiūnaitė (Šiauliai), 2. Giedrė Visockytė (Raseiniai), 3. Danutė Domikaitytė (Šiauliai-Anykščiai) ir Rasa Rutkauskaitė (Šiaulių raj.); 66 kg, 1. Indrė Bubelytė (Šiauliai-Anykščiai), 2. Viktorija Belovaitė (Anykščiai), 3. Monika Streckytė (Šiauliai); 72 kg, 1. Giedrė Blekaitytė (Šiauliai), 2. Toma Kukuškinaitė (Šiauliai), 3. Teresė Žvingilaitė (Šiauliai).


Šiame straipsnyje: MizgaitisKazakevičius

NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių