Įgrisusias barzdas teks nešioti toliau - „Mavericks“ pralaimėjo (top5)

Dalaso „Mavericks“ (35-37) krepšininkams dar teks palaukti, kol galės nusiskusti barzdas. Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse namie Dalaso ekipa 78:103 (18:23, 23:18, 17:34, 20:28) turėjo nusileisti Indianos „Pacers“ (46-27) ir nepasiekė teigiamo pergalių-pralaimėjimo balanso.

Šeši Dalaso krepšininkai nesiskuta nuo vasario mėnesio, kai sudarė paktą, jog augins barzdas tol, kol komanda turės tiek pat pergalių, kiek ir pralaimėjimų. Šįkart buvę per plauką nuo to, „Mavericks“ į rungtynes pasikvietė kirpėją ir tikėjosi pagaliau pasiekti užsibrėžtą tikslą. Tačiau to jiems dar teks palaukti.

Per ilgąją pertrauką rezultatui esant lygiam (43:43), „Pacers“ svarbiausią mačo spurtą surengė trečiojo kėlinio pradžioje, kai susikrovė 15 taškų pranašumą (63:48).

„Girdėjome, kad jie nori nusiskusti, tačiau mes norėjome greitai juos užtildyti“, – po mačo sakė „Pacers“ vidurio puolėjas Roy Hibbertas.

„Mavericks“ dabar laukia trejų sudėtingų rungtynių serija – su Čikagos „Bulls“ namie ir tada išvykose su Los Andželo „Lakers“ bei Denverio „Nuggets“.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 21, Vince'as Carteris 14, Darrenas Collisonas 10 (8 rez. perd.).

„Pacers“: Paulas George'as 24 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Roy Hibbertas 16 (11 atk. kam.), Tyleris Hansbrough 13, Orlando Johnsonas 12, George'as Hillas 10.