I.Dumbauskaitei ir M.Povilaitytei - Europos čempionato bronza

Pasaulio jaunimo (iki 19 metų) paplūdimio tinklinio čempionės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė Senojo žemyno jaunimo (iki 20 metų) pirmenybėse Austrijoje laimėjo merginų turnyro mačą dėl trečiosios vietos bei iškovojo bronzos medalius.

Sekmadienį rungtynėse dėl trečiosios vietos tryliktos (13) pagal reitingą lietuvaitės per 44 minutes 2:1 (21:16, 15:21, 15:12) nugalėjo ketvirtojoje pozicijoje likusias antras pagal skirstymą (2) tinklininkes iš Rusijos - Kseniją Dabižą ir Anną Gorbunovą.

Varžoves iš Rusijos šiose pirmenybėse I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė nugalėjo antrą kartą: ketvirtfinalyje lietuvaitės ruses įveikė po 36 minučių kovos - 2:0 (21:16, 23:21).

Pirmenybių Austrijoje pagrindiniame finale žais pasaulio jaunimo (iki 19 metų) vicečempionės lenkės Katarzyna Kociolek bei Jagoda Gruszczynska (3) ir vokietaitės Anika Krebs bei Jelena Wlk (4).

Senojo žemyno jaunimo paplūdimo čempionate Austrijoje I. Dumbauskaitė ir M.Povilaitytė per tris dienas sužaidė aštuonis mačus bei iškovojo septynias pergales.