„Heat" iškopė į konferencijos finalą

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos pusfinalio penktosiose rungtynėse Žydrūno Ilgausko atstovaujama Majamio "Heat" komanda namuose 97:87 (16:24, 31:25, 24:24, 26:14) nugalėjo Bostono "Celtics" klubą ir laimėjusi seriją 4:1 pateko į finalą.

Ketvirtajame kėlinyje likus rungtyniauti kiek daugiau nei 4 minutes svečiai dar pirmavo 87:81, tačiau per likusį laiką taškus rinko tik "Heat" krepšininkai, kurie laimėjo atkarpą net 16:0 ir šventė pergalę.

Ž.Ilgauskas aikštelėje nepasirodė.

Nugalėtojams Dwyane‘as Wade‘as pelnė 34 taškus (10 atk. kam.), LeBronas Jamesas - 33 (5/7 tritaškiai), Chrisas Boshas pridėjo 14 taškų (11 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Ray‘us Allenas įmetė 18 taškų (5/10 tritaškiai), Kevinas Garnettas - 15 (11 atk. kam.), Paulas Pierce‘as surinko 12 taškų.

Finale "Heat" laukia akistata su Čikagos "Bulls" ir Atlantos "Hawks" poros nugalėtoju. Šiuo metu serijoje 3:2 pirmauja "Bulls".

Šiame straipsnyje: Žydrūnas IlgauskasHeatCeltics