G.Titeniui nepavyko pirmuoju bandymu užlipti ant nugalėtojų pakylos

Europos vandens sporto čempionato 100 m plaukimo krūtine rungties finale lietuvis Giedrius Titenis užėmė penktą vietą.

Budapešte vykstančiose pirmenybėse Lietuvos sportininkas distanciją įveikė per 1 min. 0,87 sek. 21 metų plaukikas 1,67 sek. pralaimėjo čempionu tapusiam norvegui Alexanderiui Dale'ui Oenui (59,20 sek.). Antras liko prancūzas Huguesas Dubosas (1 min. 0,15 sek.), trečias - italas Fabio Scozzoli (1 min. 0,41 sek.).

Norint laimėti bronzos medalį, G.Titeniui reikėjo plaukti 0,46 sek. greičiau. Lietuvis nemažai laiko sugaišo startuodamas - G.Titenio reakcijos laikas buvo prasčiausias tarp visų finalo dalyvių (0,83 sek.). Nepaisant to, įpusėjus distancijai jis laikėsi ketvirtas, bet finiše Lietuvos atstovą aplenkė ir į penktą vietą nustūmė vengras Danielis Gyurta.

Pirmadienį atrankos etape G.Titenis užfiksavo antrą rezultatą (1 min. 00,79 sek.), o pusfinalyje buvo septintas (1 min. 01,21 sek.).

Didžiausią laimėjimą suaugusiųjų sporte G.Titenis pasiekė pernai Romoje, iškovojęs pasaulio čempionato bronzą 200 m plaukimo krūtine rungtyje. 2008 m. Pekino olimpinėse žaidynėse sportininkas iš Anykščių perpus trumpesnėje distancijoje pateko į pusfinalį ir užėmė 12 vietą.