G.Titenis bandys atsigriebti dvigubai ilgesnėje distancijoje

Plaukikas Giedrius Titenis pateko į Vengrijoje vykstančio Europos čempionato 200 m plaukimo krūtine rungties pusfinalį.

Perpus trumpesniame nuotolyje antradienį užėmęs penktąją vietą, 21 metų Lietuvos sportininkas išsaugojo viltis pelnyti medalį 200 m distancijoje.

Trečiadienį atrankos etape G.Titenis užfiksavo aštuntą rezultatą ir pateko tarp 16 plaukikų, vakarinėje čempionato sesijoje dalyvausiančių pusfinaliuose.

Atletas iš Anykščių įveikė distanciją per 2 min. 13,31 sek. ir greičiausiu buvusiam Danieliui Gyurtai iš Vengrijos nusileido 2,61 sek. Atrankos varžybose dalyvavo 35 plaukikai.

Edvinas Dautartas šioje rungtyje užėmė 28 vietą (2 min. 18,63 sek.), o Igoris Kozlovskis buvo 31-as (2 min. 20,05 sek.). Abu sportininkai į pusfinalius nepateko.

50 m plaukimo nugara atrankos etape Matas Andriekus liko 33 vietoje tarp 41 startavusio plaukiko. Aštuoniolikmetis lietuvis distancijoje sugaišo 26,93 sek. ir lyderiui Guy'ui Barnea iš Izraelio pralaimėjo 1,82 sek.

Už pusfinalio borto liko ir Mindaugas Sadauskas, užėmęs 35 poziciją (27,14 sek.).