Grėsminga varžovė atkrintamosiose: „Nuggets“ laimėjo 9 kartą iš eilės

Karjeros rungtynes sužaidęs Kostas Koufosas atvedė Denverio „Nuggets“ (43/22) komandą į devintą pergalę iš eilės. Ji svečiuose 108:93 (25:26, 28:24, 27:24, 28:19) įveikė Fynikso „Suns“ (22/42) krepšininkus.

Graikas pelnė 22 taškus ir jam tai rezultatyviausios karjeros rungtynes. Aukštaūgis taip pat atkovojo 10 kamuolių, o „Nuggets“ pakartojo savo sezono ilgiausią pergalių seriją.

Ji artimiausias rungtynes žais namuose, kur priims Niujorko „Knicks“. Pastarosios komandos lyderiui Carmelo Anthony tai bus pirmos rungtynės Denveryje po to, kada dėl mainų paliko „Nuggets“.

Iki ketvirtojo kėlinio nė viena komanda neturėjo dviženklio pranašumo. Jame sužaidus minutę, svečiai priekyje buvo 82:76, tačiau tada spurtavo 10–3 ir įgytą persvarą išlaikė iki mačo pabaigos.

Denverio krepšininkai baudos aikštelėje pelnė 74 taškus, o „Suns“ – 32. Arizonos klubas taip pat suklydo 19 kartų ir po jų klaidų svečiai pelnė 28 taškus.

„Nuggets“: Kostas Koufosas 22 (10/11 dvit., 2/2 baud., 10 atk. kam.), Corey Breweris 20, Ty Lawsonas (6 rez. perd.) 19, Wilsonas Chandleris 11, Kennethas Fariedas (9 atk. kam.) 10, JaVale McGee 8.

„Suns“: Wesley Johnsonas 18 (9/13 dvit., 0/4 trit.), Marcusas Morrisas 16, Hamedas Haddadi (8 atk. kam.) 13, Jaredas Dudley 12.

„Spurs“ nutraukė „Thunder“ pergalių seriją

San Antonijaus „Spurs“ (49/15), po vienos skaudžiausių nesėkmių per komandos istoriją, atsitiesė iškovodami pergalę prieš NBA vicečempionus.

Greggo Popovičiaus auklėtiniai namuose 105:93 (22:32, 35:18, 26:24, 22:19) nugalėjo Oklahomos „Thunder“ (47/17) ir nutraukė jų penkių pergalių seriją.

„Manau, kiekvienas žaidė gerai. Aš buvau vienas iš tų. Visada norisi prieš tokio lygio komandas sužaisti kuo geriau. Žinoma, tai tik eilinė pergalė ir turime išlikti kuklūs“, – sakė Tiago Splitteris, pelnęs 21 tašką ir atkovojęs 10 kamuolių.

Prieš tai Teksaso ekipa 103:136 nepasipriešino Portlando „Trail Blazers“ klubui. Šiąnakt „Spurs“ varžovams krepšį leido atakuoti 43 proc. taiklumu ir privertė juos suklysti 19 kartų.

Susitikimą geriau pradėjo „Thunder“, kuri pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą, tačiau „Spurs“ antrąjį ketvirtį pabaigė spurtu 23–4 ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 57:46.

Trečiajame kėlinyje „Spurs“ persvara buvo sumažėjo iki minimalios, kol šeimininkai spurtavo 12–4 (83:74) per likusias 12 minučių atgal nebesižvalgė.

Paskutiniame ketvirtyje „Thunder“ pataikė tik 4 metimus 20.

„Pirmajame kėlinyje gynyba atrodė lyg būtų mačo su „Trail Blazers“ tęsinys. Antrajame kėlinyje jiems leidome įmesti 18 taškų. Tai mums suteikė daugiau pasitikėjimo ir pradėjome geriau gintis. Visada gynyba yra svarbiausia“ – pasakojo G.Popovičius.

„Spurs“: Tiago Splitteris 21 (9/11 dvit., 3/5 baud., 10 atk. kam.), Kawhi Leonardas 17, Danny Greenas 16, Timas Duncanas 13, Manu Ginobili 12, Borisas Diaw 11, Gary Nealas 7.

„Thunder“: Kevinas Durantas 26 (6/12 dvit., 1/1 trit., 11/11 baud.), Russellas Westbrookas 25 (10/24 dvit.), Serge Ibaka 13 (16 atk. kam.), Kevinas Martinas 9.

Niujorkiečiai skausmingai krito Oklende

Didžiausią sezono pergalę iškovojo Oklando „Warriors“ (36/29) krepšininkai, kurie savo sirgalių akivaizdoje 92:63 (26:23, 24:12, 25:19, 17:9) sutriuškino Niujorko „Knicks“ (38/23) klubą.

Niujorko komandai padėjo po kelio traumos sugrįžęs Carmelo Anthony, kuris pelnė 14 taškų, tačiau „Knicks“ klubui tai buvo nerezultatyviausios sezono rungtynės.

Septynis taškus be atsako antrojo kėlinio pradžioje pelniusi „Warriors“ padidino savo pranašumą iki aštuonių taškų (33:25). Šeimininkai po to iniciatyvos nepaleido, o prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 15 taškų (50:35). Galop, antroje mačo dalyje „Warriors“ pradėjo triuškinti varžovus.

Niujorko krepšininkai pataikė 27 proc. savo metimų (20/73), pralaimėjo kovą po krepšiu 42:59 ir greitų atakų metu pelnė tik 2 taškus, kada „Warriors“ – 14.

„Warriors“: Stephenas Curry 26 (3/8 dvit., 6/10 trit., 2/2 baud.), Klay Thompsonas 23, Davidas Lee 21 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Harrisonas Barnesas ir Kentas Bazemore‘as po 5.

„Knicks“: Chrisas Copelandas 15 (2/6 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), Carmelo Anthony 14 (10 atk. kam.), Raymondas Feltonas 10, J.R.Smithas 9.