Graikų-romėnų imtynių meistrai grūmėsi Estijoje

Estijoje įvykusiame tradiciniame SSRS čempiono Avo Talpo atminimo jaunių, jaunimo ir suaugusių graikų-romėnų imtynių turnyre Lietuvos sportininkai iškovojo septynias pirmąsias vietas.

Lietuvos imtynių federacija (LIF) informavo, kad suaugusiujų amžiaus grupės nugalėtoju svorio kategorijoje iki 84 kg tapo Julius Matuzevičius (Vilnius-Joniškio raj., treneriai Olegas Antoščenkovas, Vladimiras Audickas), o bronza atiteko Andriui Putnai (Vilnius-Joniškio raj., tr. Ruslanas Vartanovas, V.Audickas).

Jaunimo amžiaus grupėje (gim. 1990-1992 m.) sėkmė lydėjo Europos bei pasaulio jaunimo čempionatams besirengiančius Ramūną Dagį (55 kg, Vilnius-Anykščių raj., tr. O.Antoščenkovas, Arvydas Krikščiūnas) bei Marijų Grygelį (120 kg, Vilnius-Šiaulių raj., tr. O.Antoščenkovas, Alvydas Tilenis).

Sidabro apdovanojimus pelnė Dalius Adomaitis (60 kg, Joniškio raj., tr. Rytis Keršys), Artūras Sekus (66 kg, Vilnius-Šiaulių raj., tr. O.Antoščenkovas, Valdas Jasotis) bei pastarojo brolis Eivydas Sekus (74 kg, Vilnius-Šiaulių raj., tr. O.Antoščenkovas, V.Jasotis).

Jaunių amžiaus grupėje (gim. 1993-1995 m.) savo svorio kategorijose triumfavo Brendonas Kuodis (50 kg, Vilnius-Anykščių raj., tr. O.Antoščenkovas, A.Krikščiūnas), Gytis Sabutis (54 kg, Vilnius-Tauragės raj., tr. O.Antoščenkovas, Jonas Sabutis), V.Audicko auklėtinis Kristupas Šleiva (38 kg) iš Panevėžio ir Simonas Ryliškis (42 kg, Kaunas, tr. Saulius Liaugminas).

Bronzos medalius iškovojo Rytis Keršys (63 kg, Joniškio raj., tr. R.Keršys) bei Tulgaudas Dankis (76 kg, Vilnius-Šiaulių raj., tr. O.Antoščenkovas, A.Tilenis).

Turnyre dalyvavo 87 atletai iš Estijos, Norvegijos, Latvijos, Švedijos, Suomijos ir Lietuvos.

Šiame straipsnyje: Graikųromėnųimtynės