Graikijos krepšininkai įveikė vokiečius

Pekino olimpinių žaidynių vyrų krepšinio B grupės rungtynėse Graikijos sportininkai rezultatu 87:64 nugalėjo vokiečius.

Graikai jau pirmajame kėlinyje buvo įgiję solidžią persvarą (14:5), tačiau sėkmingiau kėlinuko pabaigą sužaidę Vokietijos krepšininkai buvo persvėrę rezultatą savo naudai (23:21).

Bet Graikijos rinktinė jau antrajame kėlinyje ėmė diktuoti savo žaidimo sąlygas. Ketvirtį graikai pradėjo spurtu 12:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą (33:23).

Vokiečiai atsigauti po greitų Graikijos rinktinės atakų ir taiklių tritaškių nebesugebėjo. Po pertraukos 2005 metų Europos čempionai tik dar labiau padidino savo atotrūkį ir iškovojo pelnytą triuškinančią pergalę.

Šiame mače Graikijos komandos gynyba visiškai iš žaidimo išjungė Chrisą Kamaną. Puolėjas per 17 minučių pelnė vos 4 taškus ir prarado 5 kamuolius.