Gintaro Kadžiulio klubas pasitraukė iš Eurolygos kvalifikacinio turnyro

Penktadienį sužaistos atsakomosios 2010-2011 metų ULEB Eurolygos krepšinio kvalifikacinio turnyro pirmojo rato rungtynės, po kurių dėl dviejų kelialapių į prestižiškiausią Senajame žemyne krepšinio turnyrą kovą tęsia aštuonios ekipos.

Pasirodymą kvalifikaciniame turnyre baigė Gintaro Kadžiulio Podgoricos "KK Budučnost" (Juodkalnija) klubas, svečiuose po pratęsimo 76:85 (16:21, 9:12, 16:17, 24:20, 11:15) nusileidęs Liono "Asvel" (Prancūzija) krepšininkams.

Pirmąsias rungtynes namuose Podgoricos komanda laimėjo penkių taškų skirtumu - 69:64.

Lietuvis penktadienį pralaimėjusiems pelnė vos 5 taškus, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei po du kartus suklydo ir prasižengė. Per 26 žaidimo minutes (25:58) G. Kadžiulis pataikė 2 dvitaškius iš 5, realizavo 1 baudos metimą iš 2, tačiau prametė visus 3 tritaškius.

17 taškų į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Seadas Sehovičius, po 13 - Marko Scekičius ir Vladimiras Dragicevičius.

"Asvel" ekipoje sėkmingiausiai žaidė Angelas Danielis Vassalo (20 tšk.), Davonas Jeffersonas (19 tšk.) ir Cliffas Hammondsas (12 taškų).

Kitame kvalifikacinio turnyro etape Liono "Asvel" klubas susitiks su Le Mano "Sarthe" (Prancūzija) komanda, kuri pirmajame etape du kartus - 78:66 ir 78:72 - įveikė Bandirmos "Banvit BK" (Turkija) ekipą.

Kitų penktadienį vykusių atsakomųjų rungtynių rezultatai (skliaustuose pirmųjų susitikimų rezultatai):

Berlyno "Alba" (Vokietija) - Roano "Chorale" (Prancūzija) 95:82 (79:86)
Vršaco "Hemofarm" (Serbija) - "Galil Gilboa Hapoel" (Izraelis) 77:86 (97:84)
Kazanės "Uniks" (Rusija) - "GasTerra Flames" (Olandija) 78:63 (84:72)
Nymburko ČEZ (Čekija) - Šarlerua "Spirou" (Belgija) 73:71 (68:79)
Maskvos srities "Chimki" (Rusija) - Kazertos "Pepsi" (Italija) 85:66 (77:74)