G.Arlauskio klubas tęsia kovą Europos lygoje

Trečiadienį antrojo pagal pajėgumą Senajame žemyne 2011-2012 metų sezono UEFA Europos lygos (Europa League) futbolo turnyro grupių varžybose sužaista dvylika penktojo turo susitikimų, po kurių prie anksčiau vietas atkrintamosiose varžybose užsitikrinusių „PSV Eindhoven“ (Olandija), Bilbao „Athletic“ (Ispanija), Enšedės „Twente“ (Olandija) ir Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) klubų prisijungė Salonikų PAOK (Graikija), Lježo „Standard“ (Belgija), „Hannover 96“ (Vokietija), Varšuvos „Legia“ (Lenkija), Charkovo „Metalist“ (Ukraina), „Braga“ (Portugalija) ir Madrido „Atletico“ (Ispanija) ekipos.

Trečiąją pergalę iškovojo ir su 10 taškų antroje vietoje keturių komandų A grupės turnyre įsitvirtino vartininko Giedriaus Arlauskio Kazanės „Rubin“ (Rusija) vienuolikė, namuose 4:1 (2:1) sutriuškinusi grupės autsaiderę „Shamrock Rovers“ (Airija) ekipą.

Lietuvis nebuvo registruotas rungtynėms.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Nelsonas Valdezas (10 ir 51 min.), po vieną - Bibersas Natcho (36 min.) ir Obafemi Martinsas (62 min.), o svečių gretose pasižymėjo Kenas Omanas (12 min.).

Grupėje su 11 taškų pirmauja Salonikų PAOK (Graikija) klubas, svečiuose nelauktai 2:1 (2:1) įveikęs trečiojoje pozicijoje su 7 taškais likusius „Tottenham Hotspur“ (Anglija) futbolininkus.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Salonikų PAOK (Graikija)                             5 3 2 0   9:5   11
2. Kazanės „Rubin“ (Rusija)                             5 3 1 1  10:4   10
3. „Tottenham Hotspur“ (Anglija)                        5 2 1 2   5:4    7
4. „Shamrock Rovers“ (Airija)                           5 0 0 5   4:15   0

Kitų trečidienį pasibaigusių penktojo turo rungtynių rezultatai:

B grupė -
Poltavos „Vorskla“ (Ukraina) - „FC Kobenhavn“ (Danija)            1:1 (1:1)
Lježo „Standard“ (Belgija) - „Hannover 96“ (Vokietija)            2:0 (1:0)


B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lježo „Standard“ (Belgija)                           5 3 2 0   8:1   11
2. „Hannover 96“ (Vokietija)                            5 2 2 1   6:6    8
3. „FC Kobenhavn“ (Danija)                              5 1 2 2   5:8    5
4. Poltavos „Vorskla“ (Ukraina)                         5 0 2 3   3:7    2

C grupė -

Varšuvos „Legia“ (Lenkija) - „PSV Eindhoven“ (Olandija)           0:3 (0:1)
Bukarešto „Rapid“ (Rumunija) - Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis)      1:3 (1:3)

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „PSV Eindhoven“ (Olandija)                           5 4 1 0  11:4   13
2. Varšuvos „Legia“ (Lenkija)                           5 3 0 2   7:7    9
3. Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis)                        5 1 1 3   8:9    4
4. Bukarešto „Rapid“ (Rumunija)                         5 1 0 4   4:10   3

G grupė -

„Malmo FF“ (Švedija) - „AZ Alkmaar“ (Olandija)                    0:0
Charkovo „Metalist“ (Ukraina) - Vienos „Austria“ (Austrija)       4:1 (2:1)

G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Charkovo „Metalist“ (Ukraina)                        5 4 1 0  14:5   13
2. „AZ Alkmaar“ (Olandija)                              5 1 4 0   9:6    7
3. Vienos „Austria“ (Austrija)                          5 1 2 2   8:11   5
4. „Malmo FF“ (Švedija)                                 5 0 1 4   4:13   1


H grupė -

„Braga“ (Portugalija) - „Birmingham City“ (Anglija)               1:0 (0:0)
„NK Maribor“ (Slovėnija) - „Club Brugge“ (Belgija)                3:4 (1:0)


H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Braga“ (Portugalija)                                5 3 1 1  11:5   10
2. „Club Brugge“ (Belgija)                              5 3 1 1  11:8   10
3. „Birmingham City“ (Anglija)                          5 2 1 2   7:8    7
4. „NK Maribor“ (Slovėnija)                             5 0 1 4   6:14   1


I grupė -

„Stade Rennes“ (Prancūzija) - „Udinese“ (Italija)                 0:0
Glazgo „Celtic“ (Škotija) - Madrido „Atletico“ (Ispanija)         0:1 (0:1)


I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Madrido „Atletico“ (Ispanija)                        5 3 1 1   8:3   10
2. „Udinese“ (Italija)                                  5 2 2 1   5:6    8
3. Glazgo „Celtic“ (Škotija)                            5 1 2 2   5:6    5
4. „Stade Rennes“ (Prancūzija)                          5 0 3 2   4:7    3

Trečiadienį antrojo pagal pajėgumą Senajame žemyne 2011-2012 metų sezono UEFA Europos lygos (Europa League) futbolo turnyro grupių varžybose sužaista dvylika penktojo turo susitikimų, po kurių prie anksčiau vietas atkrintamosiose varžybose užsitikrinusių „PSV Eindhoven“ (Olandija), Bilbao „Athletic“ (Ispanija), Enšedės „Twente“ (Olandija) ir Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) klubų prisijungė Salonikų PAOK (Graikija), Lježo „Standard“ (Belgija), „Hannover 96“ (Vokietija), Varšuvos „Legia“ (Lenkija), Charkovo „Metalist“ (Ukraina), „Braga“ (Portugalija) ir Madrido „Atletico“ (Ispanija) ekipos.

Trečiąją pergalę iškovojo ir su 10 taškų antroje vietoje keturių komandų A grupės turnyre įsitvirtino vartininko Giedriaus Arlauskio Kazanės „Rubin“ (Rusija) vienuolikė, namuose 4:1 (2:1) sutriuškinusi grupės autsaiderę „Shamrock Rovers“ (Airija) ekipą.

Lietuvis nebuvo registruotas rungtynėms.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Nelsonas Valdezas (10 ir 51 min.), po vieną - Bibersas Natcho (36 min.) ir Obafemi Martinsas (62 min.), o svečių gretose pasižymėjo Kenas Omanas (12 min.).

Grupėje su 11 taškų pirmauja Salonikų PAOK (Graikija) klubas, svečiuose nelauktai 2:1 (2:1) įveikęs trečiojoje pozicijoje su 7 taškais likusius „Tottenham Hotspur“ (Anglija) futbolininkus.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Salonikų PAOK (Graikija)                             5 3 2 0   9:5   11
2. Kazanės „Rubin“ (Rusija)                             5 3 1 1  10:4   10
3. „Tottenham Hotspur“ (Anglija)                        5 2 1 2   5:4    7
4. „Shamrock Rovers“ (Airija)                           5 0 0 5   4:15   0

Kitų trečidienį pasibaigusių penktojo turo rungtynių rezultatai:

B grupė -
Poltavos „Vorskla“ (Ukraina) - „FC Kobenhavn“ (Danija)            1:1 (1:1)
Lježo „Standard“ (Belgija) - „Hannover 96“ (Vokietija)            2:0 (1:0)


B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lježo „Standard“ (Belgija)                           5 3 2 0   8:1   11
2. „Hannover 96“ (Vokietija)                            5 2 2 1   6:6    8
3. „FC Kobenhavn“ (Danija)                              5 1 2 2   5:8    5
4. Poltavos „Vorskla“ (Ukraina)                         5 0 2 3   3:7    2

C grupė -

Varšuvos „Legia“ (Lenkija) - „PSV Eindhoven“ (Olandija)           0:3 (0:1)
Bukarešto „Rapid“ (Rumunija) - Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis)      1:3 (1:3)

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „PSV Eindhoven“ (Olandija)                           5 4 1 0  11:4   13
2. Varšuvos „Legia“ (Lenkija)                           5 3 0 2   7:7    9
3. Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis)                        5 1 1 3   8:9    4
4. Bukarešto „Rapid“ (Rumunija)                         5 1 0 4   4:10   3

G grupė -

„Malmo FF“ (Švedija) - „AZ Alkmaar“ (Olandija)                    0:0
Charkovo „Metalist“ (Ukraina) - Vienos „Austria“ (Austrija)       4:1 (2:1)

G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Charkovo „Metalist“ (Ukraina)                        5 4 1 0  14:5   13
2. „AZ Alkmaar“ (Olandija)                              5 1 4 0   9:6    7
3. Vienos „Austria“ (Austrija)                          5 1 2 2   8:11   5
4. „Malmo FF“ (Švedija)                                 5 0 1 4   4:13   1


H grupė -

„Braga“ (Portugalija) - „Birmingham City“ (Anglija)               1:0 (0:0)
„NK Maribor“ (Slovėnija) - „Club Brugge“ (Belgija)                3:4 (1:0)


H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Braga“ (Portugalija)                                5 3 1 1  11:5   10
2. „Club Brugge“ (Belgija)                              5 3 1 1  11:8   10
3. „Birmingham City“ (Anglija)                          5 2 1 2   7:8    7
4. „NK Maribor“ (Slovėnija)                             5 0 1 4   6:14   1


I grupė -

„Stade Rennes“ (Prancūzija) - „Udinese“ (Italija)                 0:0
Glazgo „Celtic“ (Škotija) - Madrido „Atletico“ (Ispanija)         0:1 (0:1)


I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Madrido „Atletico“ (Ispanija)                        5 3 1 1   8:3   10
2. „Udinese“ (Italija)                                  5 2 2 1   5:6    8
3. Glazgo „Celtic“ (Škotija)                            5 1 2 2   5:6    5
4. „Stade Rennes“ (Prancūzija)                          5 0 3 2   4:7    3


Šiame straipsnyje: Giedrius ArlauskisRubin

NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių