Futbolo A lygoje - kauniečių nesėkmė

Lietuvos futbolo A lygos čempionate sužaistos dar dvejos pirmojo turo rungtynės.

Gargždų „Bangos“ vienuolikė Marijampolės futbolo manieže 3:0 (0:0) sutriuškino Kauno „Atleto“ futbolininkus. Vieną įvartį nugalėtojams pelnė Awenayeri Douglas (52 min.), du - Gytis Gailius (66 ir 85 min.).

Tauragės „Tauro“ ir Vilniaus FMD „Žalgiris“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1). Pirmojo kėlinio pradžioje žalgiriečio Giedriaus Barevičiaus smūgiuotas kamuolys pataikė į „Tauro“ vartų skersinį. 26-ąją min. tauragiškiai baudos aikštelėje pargriovė G.Barevičių. 11 metrų baudinį tiksliai realizavo Igoris Morinas. Progą padidinti skirtumą turėjo Edgaras Mastianica, tačiau išbėgęs vienas prieš „Tauro“ vartininką Šarūną Kilijoną smūgiavo netiksliai. Antrajame kėlinyje įvartį įmušė žalgirietis Artūras Jeršovas, tačiau tai padarė iš nuošalės. 60 min. rezultatą sušvelnino tauragiškis Linas Savastas.

Pirmajame ture nežaidė Lietuvos čempionas Panevėžio „Ekranas“.

Šiame straipsnyje: BangaatletasVMFD Žalgiris