„Formulės 1“ lenktynių etapą Ispanijoje įtikinamai laimėjo F. Alonso

Pasaulio „Formulės 1“ čempionato penktąjį etapą - Ispanijos „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį laimėjo iš penktosios pozicijos startavęs „Ferrari“ komandos narys ispanas Fernando Alonso.

Tai buvo antroji Ispanijos lenktynininko pergalė šiame sezone, po kurios jis bendrojoje įskaitoje pakilo į trečiąją vietą. Šiemet ispanas triumfavo ir Kinijos „Grand Prix“ lenktynėse, o iš viso laimėjo jau 32 etapus.

2005 ir 2006 metų planetos čempionas F.Alonso 66 trasos ratus (307,104 km) sekmadienį įveikė per 1 valandą 39 minutes 16,596 sekundės.

Antras sekmadienį finišavo suomis Kimis Raikkonenas („Lotus - Renault“), o trečias finišavo kitas „Ferrari“ lenktynininkas brazilas Felipe Massa.

Trejų pastarųjų metų planetos čempionas „RedBull - Renault“ ekipos pilotas bei sezono lyderis bendrojoje įskaitoje vokietis Sebastianas Vettelis tenkinosi ketvirtąja poziciją, aplenkęs savo komandos draugą australą Marką Webberį:

1. Fernando Alonso (Ispanija), „Ferrari“        1 val. 39 min. 16,596 sek.

2. Kimi Raikkonen (Suomija), „Lotus - Renault“                 +9,338 sek.