FBK „Kaunas„ sutriuškino Vilniaus „Žalgirį“ 5-0

A lygoje sekmadienį prasidėjo paskutinis, IV čempionato ratas. Praėjusią savaitę FBK „Kaunas" su Vilniaus „Žalgiriu"sužaidęs lygiosiomis 1-1, tokios prabangos sau nebeleido ir namuose sutriuškino varžovus rezultatu 5-0.

Nugalėtojų titulą ginantis „Kaunas" namuose įrodė, kad suklupimas prieš „Žalgirį"  buvo atsitiktinis.

Jau pirmąjame kėlinyje 43-ąją minutę FBK „Kauno" žaidėjas K.Ivaškevičius, prie baudos aikštelės gavęs kamuolį  ir suklaidinęs gynėją išvedė savo eipą į priekį 1-0.

Po dviejų minučių K.Ivaškevičius pelnė dar vieną įvartį. Jis po B.Mamičiaus perdavimo antrą kartą nuginklavo E.Šetkų. 2-0.

Pirmojo kėlinio pabaiga Vilniaus „Žalgiriui"  susiklostė tragiškai, kai L.Pilibaitis dešiniajame krašte apžaisdamas gynėją pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą, didindamas kauniečių pranašumą 3-0.

Antrąjame kėlinyje kauniečiai neatsipalaidavo ir toliau didino skirtumą. 53-ąją minutę R.Ledesma, po perdavimo iš aikštės gilumos, šokinėjantį kamuolį pasiuntė į viršutinį vartų kampą, triuškindamas vilniečius 4-0, o 88-ąją minutę po perdavimo iš krašto B.Mamičiui iš arti pasiuntė kamuolį į vartus.

22-ojo turo rungtynėse susitiko tokios pat komandos, kaip ir praėjusią savaitę, tačiau apsikeitusios aikštėmis.

Panevėžio „Ekranas" namuose sutriuškino Klaipėdos „Atlantą" rezultatu 3-0.

Šiaulių „Šiauliai" buvo priversti pripažinti svečių pranašumą ir Marijampolės „Sūduvai" nusileido rezultatu 0-2.