FA taurės ketvirtfinalyje ginklus surems „Chelsea“ ir MU klubai

Anglijoje sužaistos paskutinės FA taurės aštuntfinalio rungtynės. Užtikrintą pergalę išvykoje šventė titulą ginanti Londono „Chelsea“ ekipa, kuri rezultatu 2-0 įveikė „Middlesbrough“ klubą.

Pirmoje susitikimo pusėje namuose žaidusi „Middlesbrough“ ekipa buvo priversta daugiau gintis, tačiau tą klubas darė sėkmingai ir iki pertraukos įvarčių nebuvo.

Vos prasidėjus antram kėliniui, Londono klubas pagaliau įveikė „Middlesbrough“ gynybą. 51 minutę pirmąjį mačo įvartį įmušė Ramiresas. Brazilas atliko tikslų smūgį ir nuginklavo šeimininkų vartininką Jasoną Steele.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 15 minučių dar vieną įvartį į šeimininkų vartus įmušė ir atakuojantis saugas Victoras Mosesas ir „Chelsea“ pranašumas išaugo iki dviejų įvarčių.

Iki varžybų pabaigs „Middlesbrough“ dar bandė įmušti bent garbės įvartį, tačiau Londono klubas apsigynė sėkmingai ir laimėjo rungtynes.

Pergalę turnyro aštuntfinalyje iškovojęs „Chelsea“ klubas FA taurės ketvirtfinalyje susitiks su „Manchester United“ ekipa. Anglijos grandų akistata vyks kovo 10 dieną „Old Trafford“ stadione.