F grupė: slovėnai jau ketvirtfinalyje

Pirmadienį antrosiose Europos vyrų krepšinio čempionato F grupės rungtynėse Slovėnija 76:60 (11:17, 20:12, 22:11, 23:20) įrodė savo pranašumą prieš Lenkiją ir, įsirašiusi trečiąją pergalę, jau užsitikrino vietą ketvirtfinalyje.

Lenkai slovėnams sugebėjo diktuoti sąlygas visą pirmąjį kėlinį ir laimėjo jį šešių taškų persvara. Tačiau po to slovėnai vis didino apsukas, o lenkų įkarštis vėso. Po didžiosios pertraukos komandų meistriškumo skirtumas dar labiau išryškėjo ir slovėnai šventė pelnytą pergalę. Slovėnų fizinei formai visai neturėjo įtakos tai, kad mačo išvakarėse keli žaidėjai (Goranas Jagodnikas, Primožas Brežecas, Jurica Golemacas) vietoje sveikos vakarienės viešbutyje pasimėgaudami sušveitė po picą netoliese esančioje picerijoje.

Lenkai liko su vieninteliu laimėjimu prieš Lietuvos rinktinę, tačiau dar neprarado vilčių patekti į ketvirtfinalį.

Slovėnijos rinktinei daugiausia taškų pelnė: Erazemas Lorbekas 20, Jaka Lakovičius 14, Primožas Brežecas 12.

Lenkijai: Szymonas Szewczykas ir Davidas Loganas - po 15.