Europos šiuolaikinės penkiakovės finale startuos keturi Lietuvos atstovai

Vengrijoje vykstančio Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate sėkmingai vyrų atrankos varžybų barjerą įveikė bei sekmadienį dėl apdovanojimų finale kovos visi keturi Lietuvos atstovai.

Geriausiai kvalifikacijoje sekėsi Justinui Kinderiui, kuris A grupėje (26 sportininkai) atrankos varžybose surinko 4352 taškus (fechtavimasis - 872; plaukimas - 1240; krosas bei šaudymas - 2240) ir tik 4 taškais nusileidęs vengrui Adamui Marosi užėmė antrą vietą.

Tryliktas šioje grupėje su 4328 taškais (fechtavimasis - 776; plaukimas - 1260; krosas bei šaudymas - 2292) buvo Tomas Makarovas.

B grupės atrankos varžybose startavęs Andrejus Zadneprovskis surinko 4272 taškus (fechtavimasis - 904; plaukimas - 1312; krosas bei šaudymas - 2056) ir buvo penktas, o Edvinas Krungolcas su 4264 taškais (fechtavimasis - 744; plaukimas - 1244; krosas bei šaudymas - 2276) užėmė dvyliktąją poziciją tarp 26-ių dalyvių.

B grupės nugalėtoju tapo italas Riccardo De Lucca - 4280 taškų.

Šeštadienį vyks moterų varžybų finalas, kuriame tarp 36-ių pajėgiausių Senojo žemyno atstovių dėl medalių kovos ir abi Lietuvos penkiakovininkės - Julija Kolegova bei Donata Rimšaitė.

Šiame straipsnyje: šiuolaikinė penkiakovė