Europos šaudymo iš lanko čempionate lietuvis - septintas

Kroatijoje vykstančiame XII Europos suaugusiųjų ir jaunimo šaudymo iš lanko uždarų patalpų čempionate gerai startavo Vladas Šigauskas.

Lietuvos atstovas skriemulinių lankų grupėje užėmė aukštą septintą vietą.

Ketvirtadienį pirmajame atkrintamųjų varžybų rate 21-ą vietą atrankos varžybose užėmęs V.Šigauskas pakartojo Lietuvos rekordą ir 119:117 įveikė dvyliktąjį kvalifikacijos dalyvį ispaną Victorą Candejasą, aštuntfinalyje 118:116 nugalėjo daną Martiną Damsbo, kuris kvalifikacijoje buvo penktas, ir tik ketvirtfinalyje 116:120 nusileido ketvirtą vietą išvakarėse atrankos varžybose užėmusiam prancūzui Julienui Pierre'ui Deloche'ui.

Tryliktą vietą jaunimo vaikinų varžybų olimpinių lankų grupėje užėmė Ignas Morkeliūnas, kuris išvakarėse kvalifikacijoje buvo 22-as. I. Morkeliūnas pirmajame atkrintamųjų varžybų rate 118:114 nugalėjo vienuoliktoje vietoje po atrankos varžybų buvusį lenką Maciejų Jaworskį, tačiau aštuntfinalyje 115:117 nusileido šeštąjį reitingą po kvalifikacijos turėjusiam Bairui Cybekdoržijevui iš Rusijos.

Moterų skriemulinių lankų grupės kvalifikacinėse varžybose aštunta buvusi Jelena Babinina iš karto pateko į aštuntfinalį, kur 111:114 nusileido prancūzei Particiai Tchepikoff bei liko keturiolikta.

Ketvirtasis pirmenybėse dalyvavęs Lietuvos lankininkas Stanislovas Surutkovičius kvalifikacijoje surinko 549 taškus ir, užėmęs tik 35-ą vietą tarp 40 dalyvių vyrų olimpinių lankų grupėje, į atkrintamąsias varžybas nepateko.