Europos lyga: Hulko vedamas „Zenit“ įveikė „Liverpool“ (rezultatai)

Sankt Peterburgo „Zenit“ klubas savoje aikštėje iškovojo svarbią pergalę ir 2-0 palaužė svečius iš Anglijos, „Liverpool“ futbolininkus.

Mačo pradžia buvo labai aktyvi. Jau greitai savo meistriškumą parodė „Liverpool“ vartininkas Pepe Reina, o po kelių minučių pavojingai į „Zenit“ vartus smūgiavo Luisas Suarezas. Dar po keletos akimirkų P.Reinai ir vėl teko atremti pavojingą smūgį, tačiau ispanas dar kartą sužaidė puikiai.

Žaidimo tempas neslūgo ir dar po poros minučių L.Suarezas vos nepasinaudojo varžovų klaida, tačiau vidurio gynėjas blogavo urugvajiečio smūgį.

Sužaidus beveik pusvalandį P.Reina ir vėl kibo į darbą. Vartininkas iš Ispanijos atlaikė du stiprius varžovų smūgius.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėti bandė „Zenit“ futbolininkai, tačiau pirmas pavojus kilo būtent prie jų vartų. Krašto gynėjas Glenas Johnsonas buvo išbėgęs vienas prieš vartininką, tačiau jo įveikti nesugebėjo.

Apie 60 minutę L.Suarezas ir vėl gavo šansą pasižymėti, bet puolėjui to padaryti ir vėl nepavyko, ir jis smūgiavo netiksliai.

69 minutę namuose žaidęs „Zenit“ sugebėjo išsiveržti į priekį. Brangiausias komandos puolėjas Hulkas atliko labai stiprų ir įspūdingą smūgį, kurio atremti P.Reina praktiškai nebeturėjo šansų.

Negana to, jau po trijų minučių į „raudonuosius“ vartus krito dar vienas įvartis. Šį kartą po puikaus perdavimo iš krašto pasižymėjo Sergejus Semakas.

Kėlinio pabaigoje „Liverpool“ surengė pavojingą ataką, bet „Zenit“ vartininkas Viatcheslavas Malafeevas ir vėl sužaidė labai patikimai bei atlaikė varžovų smūgį. Iki pat mačo pabaigos daugiau įvarčių taip ir nebuvo.

Tuo metu labai netikėtas rezultatas buvo užfiksuotas Italijoje. Ten „Napoli“ ekipa namuose 0-3 pralaimėjo Pilzeno „Viktoria“ klubui.

Svečiai iš Čekijos viso mačo metu žaidė tikrai gerai ir visada kėlė grėsmę varžovų vartams. 28 minutę minutę pirmą įvartį į „Napoli“ vartus įmušė Vladimiras Darida.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Viktoria“ sugebėjo įmušti dar du įvarčius. 79 minutę pasižymėjo Frantisekas Rajtoralas, o 89 minutę įvartį įmušė Stanislavas Teclas. Verta paminėti, kad tai didžiausias Neapolio klubo pralaimėjimas Europos turnyruose patirtas namuose.

Dar kitose rungtynėse Londono „Chelsea“ klubas svečiuose 1-0 palaužė Prahos „Sparta“ klubą. Vienintelį įvartį 82 minutę pelnė Oscaras.

Tuo metu Kazanės „Rubin“ klubas, kurio gretose ant atsarginių suolelio liko vartininkas Giedrius Arlauskis, svečiuose 2-0 įveikė praėjusio sezono čempionus Madrido „Atletico“. Verta paminėti, kad „Rubin“ visą antrą kėlinį žaidė dešimtyje.

Garethas Bale‘as šiandien ir vėl tapo „Tottenham“ klubo pergalės kalviu. Jis įmušė du įvarčius ir padėjo Anglijos ekipai namuose 2-1 įveikti Liono „Olympique“ komandą.

Milano „Inter“ klubui pergalę atnešė puolėjas Rodrigo Palacio, kurio dviejų įmuštų įvarčių užteko, kad „Inter“ 2-0 įveiktų Klužo CFR ekipą.