Europos K-1 taurės varžybų prizininkams – mero liaupsės

Iš Latvijos sostinėje Rygoje vykusių atvirų Europos K-1 taurės varžybų Klaipėdos kovotojai grįžo su šešiais medaliais.

Mūsų sportininkai iškovojo po du aukso, sidabro ir bronzos žetonus.

Geriausiai sekėsi vyrų grupėje kovojusiam Tadui Jonkui (svorio iki 71 kg grupėje). Klaipėdietis, finale įveikęs moldavą Mihailą Culeacą, užėmė pirmąją vietą.

Ant aukščiausiojo prizininkų pakylos laiptelio kopė ir jaunučių (iki 14 metų) varžybose pergalę šventęs Edgaras Tkačenka. Jis svorio iki 70 kg finale gana greitai įveikė vilnietį Ugnių Olišauską.

Lemiamų žingsnių nežengė Rokas Vitkus ir Gediminas Gentvainis.

Jaunučių (iki 14 m.) svorio iki 60 kg grupėje R.Vitkus nusileido Latvijos atstovui Šandarui Skorodumovui ir turėjo tenkintis sidabro medaliu.

Vicečempiono titulas įteiktas ir mažiausiam Klaipėdos komandos nariui G.Gentvainiui. Tarp jaunučių iki 12 metų svorio iki 32 kg grupėje kovojęs sportininkas finale pralaimėjo anglui Dylanui Boothui.

Vyrų varžybose rungtyniavęs Martynas Šikšnius (iki 67 kg) ir tarp jaunių (iki 18 m.) dalyvavęs Osvaldas Kavaliauskas namo grįžo su bronzos medaliais.

Trečiadienį Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas priėmė prizininkus ir jų trenerius Vadimą Chromychą, Vitalijų Nečepurenką ir Zigmą Baitį.

„Jūsų pergalės – graži dovana miesto 760 metų jubiliejui“, – džiaugėsi miesto galva.