Europos dviračių treko čempionate Lietuvos rinktinė užėmė 2-ąją vietą

Sekmadienį Panevėžyje „Cido“ arenoje pasibaigusiame Europos dviračių treko elito čempionate, kuriame išdalinta 13 medalių komplektų, antrąją vietą medalių rikiuotėje užėmė Lietuvos rinktinė, iškovojusi 3 aukso, 1 sidabro bei 2 bronzos medalius.

Aukso medalius Lietuvai iškovojo moterų rinktinė - Aušrinė Trebaitė, Vilija Sereikaitė ir Vaida Pikauskaitė - nugalėjusi komandinėse persekiojimo lenktynėse, Simona Krupeckaitė ir Gintarė Gaivenytė laimėjusi komandinio sprinto rungtį bei keirino rungtyje triumfavusi Simona Krupeckaitė, kuri taip pat iškovojo bronzą asmeninėse sprinto lenktynėse, sidabras atiteko omniumo varžybose antrąją vietą užėmusiai Aušrinei Trebaitei, o antrąjį bronzos medalį iškovojo taip pat omniumo varžybose startavęs Gediminas Bagdonas.

Medalių rikiuotės nugalėtoja tapo Vokietijos komanda, laimėjusi 4 aukso, 3 sidabro ir 1 bronzos apdovanojimą, o daugiausiai medalių - 11 - iškovojusi Rusijos rinktinė liko trečia - jos sąskaitoje 2 aukso, 7 sidabro bei 2 bronzos medaliai.

Iš viso medalius pelnė vienuolikos valstybių (dalyvavo 21 šalies atletai) sportininkai.