Europos dailiojo čiuožimo pirmenybėse Lietuvos pora liko devinta

Didžiojoje Britanijoje vykstančiame Europos dailiojo čiuožimo pirmenybėse Lietuvos šokių ant ledo pora Isabella Tobias bei Deividas Stagniūnas užėmė devintą vietą.

Po trumposios programos penktoje vietoje buvę Lietuvos šokėjai penktadienį laisvojoje programoje liko tik dešimtojoje pozicijoje ir galutinėje rikiuotėje su 139,53 balo liko devinti tarp dvidešimties porų. Praėjusių metų Senojo žemyno pirmenybėse I.Tobias ir D.Stagniūnas užėmė dvyliktą vietą.

Dėl partnerės traumos nedalyvaujant favoritams triskart pasaulio ir keturiskart Europos čempionams iš Vokietijos Alionai Savchenko ir Robinui Szolkowy, Senojo žemyno čempionų titulus apgynė prancūzai Nathalie Pechalat ir Fabianą Bourzat'as (164,18 balo), beveik 4 balais aplenkę antrus metus iš eilės antroje vietoje likusius rusus Jekateriną Bobrovą ir Dmtrijų Solovjovą (160,23 balo).

Bronzos medaliai, kaip ir pernai, įteikti kitai Rusijos porai - Jelenai Iljinych ir Nikitai Kacalapovui. Tik septintojoje pozicijoje po trumpojo šokio buvę rusai surinko 153,12 balo ir vos 0,03 balo aplenkė po metų pertraukos Europos čempionate dalyvavusius italus Anną Cappellini ir Lucą Lanotte'ą: