Eurolygos finale - L.Kleizos komanda

2009-2010 metų sezono ULEB Eurolygos finalo ketverto turnyro Prancūzijos sostinėje finale sekmadienį žais lietuvio Lino Kleizos komanda.

Mače dėl trečiosios vietos susitiks Rusijos superlygos čempionė Maskvos CSKA ekipa su Ramūnu Šiškausku ir Belgrado "Partizan" (Serbija) komanda.

Penktadienį pusfinalio rungtynėse Pirėjo "Olympiacos" krepšininkai po pratęsimo 83:80 (15:17, 18:11, 19:24, 15:15, 16:13) nugalėjo Belgrado "Partizan" ekipą.

Sėkmingiausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis pasižymėjo dvigubu dubliu - pelnė 19 taškų ir po krepšiais atkovojo 11 kamuolių. Be to, jis blokavo varžovo metimą ir kartą prasižengė. Per 40 su puse žaidimo minutės L. Kleiza prametė visus 3 tritaškius, pataikė 6 dvitaškius iš 10 bei realizavo 7 baudų metimus iš 8.

Po 17 taškų prie pergalės prisidėjo Milošas Teodosičius ir Joshas Childressas, Sofoklis Schortsanitis, 10 - Theodoros Papaloukas, 9 - Ioannis Bourousis.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Bo McCalebbas (21 tšk.), Aleksas Maričius (17 tšk.), Janas Vesely (13 tšk.) ir Dušanas Kečmanas (11 taškų).

Pirmąsias ULEB Eurolygos finalo ketverto pusfinalio rungtynes Maskvos CSKA 54:64 (11:12, 10:17, 20:18, 13:17) pralaimėjo "Regal FC Barcelona" krepšininkams.

Šiame straipsnyje: Kleiza