Eurolyga: Šaras svariai prisidėjo prie M. Gecevičiaus klubo nesėkmės

Antrąją pergalę Eurolygos F grupėje iškovojo Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama Barselonos „Regal Barcelona“ (2/1) komanda, kuri namuose 76:68 (18:13, 23:19, 19:20, 16:16) pranoko titulą ginančią Pirėjo „Olympiacos“ (1/2) ekipą, kurios gretose žaidžia Martynas Gecevičius.

18 minučių žaidęs Š.Jasikevičius pelnė 10 taškų (3/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/1 baudos metimai), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo pražangą, kartą suklydo ir surinko 9 naudingumo balus.

Nugalėtojams 15 taškų įmetė Ante Tomičius (12 atk. kam., 22 naud. bal.), 12 – Pete‘as Mickealas, po 10 pridėjo Victoras Sada (6 atk. kam.) ir Marcelino Huertas.

M.Gecevičius per 5 minutes prametė tritaškį, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir kartą prasižengė.

14 taškų pralaimėjusiems pelnė Georgios Printezis, Pero Antičius ir Vassilis Spanoulis.

„Montepaschi“ žygiuoja be pralaimėjimų

Toliau įspūdingą pasirodymą Eurolygos „Top 16“ etapo F grupėje tęsia Sienos „Montepaschi“ (3/0) klubas, namuose 82:76 (20:27, 19:14, 21:19, 22:16) patiesęs Rimo Kurtinaičio treniruojamus Maskvos srities „Chimki“ (2/1) krepšininkus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 75 sekundėms svečiai priartėjo iki minimumo (74:75), bet Italijos čempionai pelnė 5 taškus paeiliui (80:74) ir įtvirtino savo pergalę.

Nugalėtojams Bobby Brownas pelnė 20 taškų (6 kld.), Tomas Ressas – 16 (10 atk. kam.), Matthew Janningas – 12, Viktoras Sanikidze – 11 (9 atk. kam.), Davidas Mossas pridėjo 10 taškų.

Svečiams 13 taškų įmetė Kelvinas Riversas, 12 – Krešimiras Lončaras, po 11 – Paulas Davisas bei Sergejus Monia, 10 surinko Zoranas Planiničius (7 rez. perd.).

„Alba“ kibo į atlapus turkams

Trečiąją nesėkmę iš eilės Eurolygos „Top 16“ etape patyrė ir E grupės autsaidere tapo Berlyno „Alba“ (0/3) ekipa, kuri svečiuose 62:71 (19:16, 11:19, 14:17, 18:19) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (2/1) krepšininkams.

Iki dvikovos pabaigos likus žaisti pusketvirtos minutės komandas dar teskyrė vos keturi taškai (58:54), tačiau Duško Savanovičius pelnė penkis taškus iš eilės ir Stambulo komanda atitrūko – 63:54. Per likusį laiką situacija aikštelėje jau nepasikeitė ir „Anadolu Efes“ ekipa iškovojo pergalę rezultatu 71:62.

Vienas iš šių rungtynių arbitrų buvo lietuvis Tomas Jasevičius.

„Anadolu Efes“: D.Savanovičius (7 išprov. praž.) ir J.Farmaras - po 15, K.Tunčeri 11, S.Vujačičius 10 (tritaškiai 1/6), J.Lucas 8.

„Alba“: D.Thompsonas 15 (11 atk. kam.), J.Fosteris 11 (dvitaškiai 1/6), D.Woodas ir Y.Idbihi - po 10 (6 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: "Olympiakos"BarcelonaEurolyga