Eurolyga: R.Javtoko klubas tęsia kovą dėl vietos Top 16 (visi rezultatai)

Trečią pergalę septintose ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro šešių ekipų D grupės rungtynėse iškovojo ir toliau kovą dėl vietos antrajame varžybų etape - Top 16 turnyre - kovą tęsia Roberto Javtoko Valensijos "Power Electronics" (Ispanija) klubas, ketvirtadienį namuose 62:56 (14:9, 10:19, 19:20, 19:8) įveikęs Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija) komandą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 7 taškus, po krepšiais atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir sykį suklydo. Per 28 minutes (27:49) R. Javtokas pataikė 3 dvitaškius iš 9 bei 1 baudos metimą iš 2.

Po 13 taškų prie pergalės prisidėjo Duško Savanovičius ir Nando De Colo, 10 - Victoras Claveras.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Keremas Gonlumas (12 tšk.), Keremas Tunčeri (10 tšk.) ir Nikola Vujčičius (8 tšk.).

Po šios pergalės Valensijos komanda lieka penkta, tačiau pavijo ketvirtąją nesėkmę patyrusį Milano "Armani Jeans" (Italija) klubą, kuriame dėl traumų nebuvo registruoti Jonas Mačiulis ir Marijonas Petravičius. Milano klubas svečiuose 72:85 (9:21, 23:21, 25:9, 18:31) nusileido penktąją pergalę iškovojusiems Liublianos "Union Olimpija" (Slovėnija) krepšininkams.

16 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Morrisas Finley, 14 - Davidas Hawkinsas, 13 - Nicolo Mellis.

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė Kenny Gregory's (17 tšk.), Goranas Jagodnikas (15 tšk.) ir Vlado Ilievskis (14 tšk.).

Pirmauja D grupėje taip pat penkis susitikimus laimėjusi Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) komanda.

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Atėnų "Panathinaikos" (Graikija)              5  2  536:474
2. Liublianos "Union Olimpija" (Slovėnija)       5  2  543:538
3. Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija)              4  3  538:528
4. Milano "Armani Jeans" (Italija)               3  4  531:528
5. Valensijos "Power Electronics" (Ispanija)     3  4  473:485
6. Maskvos CSKA (Rusija)                         1  6  460:528
 
Kitų ketvirtadienį vėlai pasibaigusių susitikimų rezultatai ir grupių turnyrų lentelės:
 
B grupė -
Pirėjo "Olympiacos" - Bambergo "Brose Baskets" 86:69
Romos "Lottomatica" - Šarlerua "Spirou" 95:83
Malagos "Unicaja" - Madrido "Real" 75:71
  

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Pirėjo "Olympiacos" (Graikija)                5  2  562:505
2. Madrido "Real" (Ispanija)                     4  3  493:485
3. Malagos "Unicaja" (Ispanija)                  4  3  528:532
4. Romos "Lottomatica" (Italija)                 4  3  520:534
5. Bambergo "Brose Baskets" (Vokietija)          2  5  499:519
6. Šarlerua "Spirou" (Belgija)                   2  5  504:531
   

C grupė -

"Regal FC Barcelona" - Šolė "Basket" 76:62
   

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Sienos "Montepaschi" (Italija)                6  1  539:457
2. Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija)         6  1  568:493
3. "Regal FC Barcelona" (Ispanija)               5  2  531:480
4. Šolė "Basket" (Prancūzija)                    3  4  483:524
5. Vilniaus "Lietuvos rytas"                     1  6  505:540
6. Zagrebo "Cibona" (Kroatija)                   0  7  469:601

Šiame straipsnyje: Eurolyga

NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių