Eurolyga: „Real“ po pratęsimo pranoko CSKA (rezultatai)

Šeštąją pergalę iš eilės iškovojo ir vienintele antrajame Eurolygos etape nepralaimėjusia komanda išliko Madrido „Real“ (6/0) ekipa, kuri E grupės rungtynėse namuose 86:78 (14:15, 19:12, 10:17, 23:22, 20:12) privertė pasiduoti Maskvos CSKA (4/2) krepšininkus.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Jaycee Carrollas pataikė du tritaškius iš eilės, metimą iš po krepšinio pridėjo Nikola Mirotičius ir 7:0 spurtavę aikštės šeimininkai truputį nutolo – 59:54. Visgi iniciatyvos ėmėsi Sonny Weemsas, kuris dviem baudų metimais likus žaisti tris minutes dar kartą atstatė pusiausvyrą – 59:59.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Rudy Fernandezas tiksliu baudos metimu išlygino rezultatą (66:66), o pergalę galėję išplėšti tiek J.Carrollo, tiek Milošo Teodosičiaus tritaškiai tikslo nepasiekė.

Pratęsimo metu kiek sėkmingiau žaidė aikštės šeimininkai. Prasidėjus paskutinei minutei Sergio Llullas ir J.Carrollas baudų metimais padidino „Real“ persvarą iki penkių taškų (81:76), o Ispanijos vicečempionų pergalę vainikavo J.Carrollo tritaškis paskutinę mačo akimirką – 86:78.

Traumą besigydantis Martynas Pocius rungtynėms registruotas nebuvo.

„Real“: J.Carrollas 31 (tritaškiai 6/8, baudos 7/7, 30 naud. bal.), R.Fernandezas 20 (13 atk. kam., 34 naud. bal.), N.Mirotičius ir S.Llullas (tritaškiai 2/7) – po 10.

CSKA: M.Teodosičius (tritaškiai 0/6) ir Z.Ercegas – po 13, V.Micovas 12 (dvitaškiai 4/4), A.Kaunas (4 blk.) ir N.Krstičius – po 11, S.Weemsas 10.

„Ulker“ žvaigždynas skęsta toliau

Įtikinamą pergalę Eurolygos antrajame etape iškovojo čempionės titulą ginanti ir Martyno Gecevičiaus atstovaujama Pirėjo „Olympiacos“ (3/3) ekipa, kuri F grupės rungtynėse namuose 82:71 (23:24, 20:13, 25:12, 14:22) įveikė Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (1/5) krepšininkus.

Šiose rungtynėse aikštelėje netrūko aistrų. Antrajame ketvirtyje diskvalifikacinėmis pražangomis buvo nubausti Pirėjo komandos atakų organizatorius Acie Law ir svečių ekipos puolėjas Romainas Sato.

9 minutes aikštelėje praleidęs M.Gecevičius pelnė tašką (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 0/1, baudos 1/2), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį bei išprovokavo 2 varžovų pražangas.

„Olympiacos“: V.Spanoulis 15 (5 rez. perd.), G.Printezis 13 (tritaškiai 1/6), A.Law 12 (dvitaškiai 4/4), K.Hinesas 10, K.Sloukas 9 (baudos 7/7).

„Fenerbahce Ulker“: B.McCalebbas (dvitaškiai 5/7, 6 atk. kam.) ir B.Bogdanovičius (baudos 8/8, 10 išprov. praž.) - po 20, D.Andersenas 18.

„Montepaschi“ patyrė pirmąją nesėkmę

Pirmąją nesėkmę antrajame Eurolygos etape patyrė Sienos „Montepaschi“ (5/1) klubas, kuris F grupės rungtynėse svečiuose 66:85 (13:20, 16:28, 18:20, 19:17) nusileido Šarūno Jasikevičiaus atstovaujamai Barselonos „Regal Barcelona“ (5/1) komandai.

17 minučių aikštelėje praleidęs lietuvis nugalėtojams pelnė 8 (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 1/2, baudos 1/1) taškus, atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo, išprovokavo varžovo pražangą bei 2 kartus pažeidė taisykles.

„Regal Barcelona“: A.Tomičius 20 (dvitaškiai 9/12), X.Rabaseda 16 (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 4/4), N.Jawai'us 11, M.Huertas 10 (5 rez. perd.).

„Montepaschi“: B.Brownas 19 (tritaškiai 3/8, 7 išprov. praž.), D.Hackettas 14, B.Eze 12.

„Maccabi“ supurtė „Bešiktaš“

Lengvą pergalę Eurolygos „Top 16“ etapo F grupės šeštajame ture iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ (2/4) komanda, kuri išvykoje 77:55(21:12, 22:10, 14:13, 20:20) sutriuškino Stambulo „Bešiktaš“ (0/6) krepšininkus.

Nugalėtojams Lioras Eliyahu pelnė 14 taškų (5 atk. kam.), Nickas Caneris-Medley – 12, Davidas Loganas pridėjo 10 taškų.

Pralaimėjusiems 13 taškų įmetė Serhatas Cetinas, 12 - Patricas Christopheris, 11 surinko Gašperas Vidmaras (6 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: RealCSKAEurolyga