Eurolyga: „Olympiakos“ – „Žalgiris“ 78:64

Paskutines Eurolygos šešioliktuko varžybų H grupės rungtynes Kauno žalgiriečiai Graikijoje 64:78 pralaimėjo Pirėjo „Olympiakos“ ekipai.

Mačo rezultatas neturi jokios įtakos galutinei šių komandų rikiuotei: „Olympiakos“ (5 pergalės ir 1 nesėkmė) buvo jau anksčiau užsitikrinęs pirmą vietą ir kelialapį į atkrintamąsias varžybas, o „Žalgiris“ (1 pergalė ir 5 nesėkmės) negalėjo pakilti iš ketvirtos pozicijos.

Kauniečiams tai buvo Eurolygos sezono pabaigtuvių dvikova. Pirmo rato susitikimą po atkaklios kovos Kaune 64:71 laimėjo „Olympiakos" krepšininkai.

Pirėjuje kauniečiai po Trento Plaistedo, Manto Kalniečio ir Martyno Pociaus pataikymų pirmavo rezultatu 2:6. Po nesėkmingo starto aikštės šeimininkai sušaukė minutės pasitarimą ir perėmė iniciatyvą - 13:8. „Žalgiris“ sušvelnino skirtumą, o baigiantis pirmajam kėliniui Bobanas Marjanovičius persvėrė - 19:20.

Antro ketvirčio pradžioje puikiai rungtyniavo T.Plaistedas – jo kovingumas padėjo „Žalgiriui“ išlaikyti pusiausvyrą - 24:24. Pauliaus Jankūno, M.Pociaus ir M.Kalniečio pastangomis Kauno komanda buvo išsiveržusi į priekį - 26:29, bet „Olympiakos" nesutriko ir atsigavo - 37:31. Po dviejų kėlinių Graikijos klubo persvara - 41:34.

Trečias kėlinys - permainingas. T.Delininkaitis ir M.Kalnietis buvo sušvelninę skirtumą - 45:41, bet „Olympiakos" vėl šovė į priekį – 56:47. Graikijos atstovai išsaugojo pranašumą ir ketvirtame kėlinyje - 62:53, 72:57.

Rungtynių statistika. "Olympiakos" - "Žalgiris" 78:64 (19:20, 22:14, 17:15, 20:15). R.Nesterovičius 20 taškų, Y.Halperinas ir J.Gordonas po 12, V.Spanoulis 10, L.Mavrokefalidis 6, M.Teodosičius 5, T.Papaloukas ir A.Glyniadakis po 4, M.Nielsenas 3, Z.Ercegas 2/M.Kalnietis 16, T.Plaistedas 11 (10 atkovotų kamuolių), T.Delininkaitis ir B.Marjanovičius (8 atkovoti kamuoliai) po 8, M.Brownas 7, P.Jankūnas (7 atkovoti kamuoliai) ir M.Pocius po 5, D.Collinsas 4 (6 rezultatyvūs perdavimai).

Šiame straipsnyje: ŽalgirisEurolyga

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Kaip žadėjo trinktelėti durimis taip ir padarė - klounai.

tadas

tadas portretas
ne nu isvis makalose ce buvo...kiek ataka taip ir klaida...taip zaidziant zinoma nieko nenugalesi.atrode isvis be pasiruosimo buvo siai kovai,nes zaidejai nezino nei ka daryt.o treneris ziuriu sedi sau ant suoliuko...baisu baisu...turejom gerus trenerius bet kazkuom neitiko tad tenka ziuret kaip einam zemyn :((( gaila man zaideju,bet tikuosi ir viliuosi kad atsigaus ir viskas bus gerai