Eurolyga: M. Gecevičiaus klubas startavo pergale (rezultatai)

Sudėtingą pergalę Eurolygos ketvirtfinalyje iškovojo Pirėjo „Olympiacos“ komanda (1/0).Georgio Bartzoko auklėtiniai namuose 67:62 (17:15, 16:17, 17:14, 17:16) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1-0.

Abi komandos didžiąją rungtynių dalį žaidė taškas į tašką, todėl susitikimo nugalėtojas sprendėsi lemiamo ketvirčio metu.

Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes aikštės šeimininkai turėjo 7 taškų persvarą (65:58), tačiau jos išlaikyti nesugebėjo. Svečiai tuomet pelnė 4 taškus be atsako ir priartėjo per vieną tolimą metimą (65:62).

Visgi tai buvo viskas, ką turkai padarė šiose rungtynėse. Vassilis Spanuolis realizavo du baudos metimus ir įtvirtino graikų pergalę rezultatu 67:62.

Nugalėtojų gretose rungtyniaujantis Martynas Gecevičius ant parketo praleido vos dvi minutes, per kurias spėjo pramesti vieną tritaškį ir surinkti -1 naudingumo balą.

„Olympiacos“: Georgios Printezis 26 (7/11 dvit., 4/7 trit.), Vassilis Spanuolis 9 (0/5 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd.), Acie Law 7, Kyle'as Hinesas 6 (9 atk. kam.).

„Anadolu Efes“: Keremas Gonlumas 17 (7/10 dvit., 3/3 baud., 5 atk. kam.), Jamontas Lucasas 10, Semihas Erdenas 9 (7 atk. kam.), Jordanas Farmaras 8 (0/5 trit.).

Ispanai įveikė „Maccabi“

Triuškinama pergale Eurolygos ketvirtfinalį pradėjo Madrido „Real“ (1/0). „Karališkasis“ klubas savo arenoje 79:53 (14:23, 24:20, 21:16, 20:10) nepasigailėjo Tel Avivo „Maccabi“ (0/1) ekipos.

Nors po pirmojo kėlinio svečiai dar turėjo 9 taškų persvarą (14:23), tačiau viskas pasikeitė antrojo ketvirčio metu, kurį aikštės šeimininkai laimėjo net 20 taškų skirtumu ir jau buvo priekyje (38:27).

Iš viso per antrąjį kėlinį žydai padarė 6 klaidas ir prametė 10 metimų.

Po didžiosios pertraukos Madrido žaidėjai rungtyniavo sėkmingiau ir besibaigiant trečiajam kėliniui jau turėjo 18 taškų persvarą (59:41). Lemiamo ketvirčio metu „Real“ nemažino apsukų ir iškovojo triuškinančią pergalę.

Ispanai serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1-0. Antrasis mačas balandžio 12 dieną taip pat bus žaidžiamas Madride.

Nugalėtojų gretose rungtyniaujantis Martynas Pocius dėl traumos nežaidė.

„Real“: Rudy Fernandezas 15 (4/5 dvit., 2/5 trit., 1/2 dvit., 6 atk. kam.), Nikola Mirotičius 14, Sergio Rodriguezas 10 (10 rez. perd.), Felipe Reyesas (8 atk. kam.), Sergio Llullas ir Jaycee Carrollas po 8.

„Maccabi“: Shawnas Jamesas (6 atk. kam.) ir Ricky Hickmanas po 9, Nickas Caneris-Medley 8, Devinas Smithas 7.

CSKA į pergalę vedė S. Weemsas

Pergalingai Eurolygos ketvirtfinalį pradėjo Maskvos CSKA (1/0) klubas. Eurolygos vicečempionai namų arenoje rezultatu 89:78 (26:19, 24:16, 23:23, 16:20) nugalėjo Vitorijos „Caja Laboral“ (0/1) ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1-0.

Aikštės šeimininkai itin sėkmingai žaidė per pirmą susitikimo dalį. Po pirmo kėlinio rusai turėjo 7 taškų persvarą (26:19), o antro ketvirčio metu ją padidino iki dviženklės (42:31).

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – rusai ir toliau pirmavo, o vienu metu buvo susikrovę 21 taško pranašumą (58:37). Ispanai per likusį mačo laiką intrigos atkurti nepavyko.

Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos balandžio 12 dieną Maskvoje.

CSKA: Sonny Weemsas 19 (2/5 dvit., 4/7 trit., 3/4 baud.), Milošas Teodisičius 17 (5/6 dvit., 5 rez. perd.), Aleksandras Kaunas (6/6 dvit.) ir Nenadas Krstičius (5 atk. kam.) po 16.

„Caja Laboral“: Fabienas Causeuras 17 (8/8 dvit., 0/2 trit., 1/1 baud.), Andresas Nočioni 16 (9 atk. kam.), Maciejus Lampe 12 (5 atk. kam.), Milko Bjelica 10.