Eurolyga: antrasis Vilniaus „Lietuvos ryto“ pralaimėjimas iš eilės

Eurolygos sezonas užsuko ir į Vilnių, kur vietos „Lietuvos rytas“ 75:79 pralaimėjo Italijos čempionei Sienos „Montepaschi“ ekipai.

Pirmajame kėlinyje vilniečiai buvo išsiveržę į priekį 19:11, antrajame pirmavo 25:15. Tačiau svečiai, vedami legionierių iš Lietuvos dueto – Rimanto Kaukėno ir Kšyštofo Lavrinovičiaus – priartėjo 22:25 ir galiausiai išlygino - 37:37.

Po apylygio trečiojo kėlinio, ketvirtajame Italijos komanda K.Lavrinovičiaus, Davido Mosso ir R.Kaukėno pastangomis pamėgino atsiplėšti - 66:61. Lietuvos čempionai nesutriko. 38-ąją mačo minutę Milkas Bjelica sušvelnino skirtumą iki 69:70, bet K.Lavrinovičius ir Bo McCalebbas jį vėl padidino - 73:69. Vilniečiams nepavyko sugrąžinti pusiausvyros ir išplėšti bent pratęsimą.

Rungtynių statistika: "Lietuvos rytas" - "Montepaschi" 75 :79 (21:15, 18:24, 19:21, 17:19). M.Bjelica 18 taškų, K.Bajramovičius 14, K.El-Aminas ir J.Valančiūnas po 11/R.Kaukėnas 16, B.McCalebbas 14, K.Lavrinovičius 13 (7 atkovoti kamuoliai), M.Rakovičius ir D.Mossas po 10.

Tai buvo antroji vilniečių nesėkmė C grupėje ir antroji “Montepaschi” pergalė. Pirmajame Eurolygos susitikime Vilniaus klubas išvykoje 69:86 nusileido Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komandai, o Sienos krepšininkai 76:44 sutriuškino prancūzų „Cholet Basket". Kitas šio turnyro rungtynes vilniečiai žais lapkričio 4-ąją Prancūzijoje su „Cholet Basket“.