Euro 2012: Čekijos rinktinė nugalėjo graikus

Pirmąją pergale šešiolikos rinktinių 2012 metų Europos futbolo čempionate (UEFA Euro 2012) Lenkijoje bei Ukrainoje iškovojo Čekijos rinktinė.

Antradienį pirmosiose keturių komandų A grupės antrojo turo rungtynėse Čekijos futbolininkai Vroclave 2:1 (2:0) įveikė Graikijos ekipą ir išsaugojo galimybę patekti į atkrintamąsias varžybas.

Jau septintą minutę po tikslių Petro Jiračeko (3 min.) ir Vaclav Pilaržo (6 min.) smūgių čekai pirmavo 2:0, o antrajame kėlinyje po čekų vartininko Petro Čecho klaidos rezultatą sušvelnino Fanis Gekas (53 min.).

Kitose A grupės antrojo turo rungtynėse Varšuvoje Lenkijos rinktinė žaidžia su grupės lyderiais Rusijos futbolininkais.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Rusija    1 1 0 0 4:1 3
2. Čekija    2 1 0 1 3:5 3
3. Lenkija   1 0 1 0 1:1 1
4. Graikija  2 0 1 1 2:3 1

Dvi geriausios grupės komandos pateks į UEFA Euro 2012 čempionato ketvirtfinalį.

Šiame straipsnyje: euro 2012