E.Šiškevičius nuo čempiono atsiliko beveik 3 minutes

Pasaulio dviračių plento čempionatą Šveicarijos mieste Mendrizijuje pirmasis iš lietuvių pradėjo Evaldas Šiškevičius.

Mūsų šalies sportininkas 33,2 km asmeninėse jaunimo (iki 23 metų) vaikinų atskiro starto lenktynėse tarp 65 dalyvių užėmė 37-ąją vietą. 20-metis E.Šiškevičius finiše 2 minutes bei 51 sekundę pralaimėjo pasaulio čempionu tapusiam vienmečiam australui Jackui Bobridge'ui, kurio rezultatas - 40 minučių bei 44 sekundės.

Sidabro apdovanojimas įteiktas portugalui Nelsonui Oliveirai, bronzos - vokiečiui Patrickui Getschui, o 2008 m. šio rungties pasaulio čempionas italas Adriano Malori tenkinosi penktąja pozicija. 25-ąją vietą užėmė estas Gertas Joeaaras.

Šiandien moterų atskirojo starto lenktynėse dalyvaus Diana Žiliūtė ir Vilija Sereikaitė.