Elektrėnų ledo ritulio derbyje - „ESSM-Energijos“ pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) aukščiausiajame divizione sužaistas dar vienas mačas, kuriame Elektrėnų ESC ekipa 3:4 (1:0, 1:2, 1:2) pralaimėjo Elektrėnų "ESSM-Energijos" ledo ritulininkams.

Šių komandų mačas kėlė didžiulį susidomėjimą. Nedidelio miestelio klubai dar prieš sezoną konkuravo rinkdamiesi žaidėjus, tiesa, geresnėje padėtyje buvo „ESSM-Energija“, už kurios nugaros stovi Latvijos pirmenybėse rungtyniaujanti „Energija“.

Būtent pastarosios žaidėjai ir vaidino lemiamą vaidmenį rungtynėse. Nors pirmieji į priekį išsiveržė ESC, o vėliau pirmavo 2:1, po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus.

Gerokai trumpesnį atsarginių žaidėjų suolą turėjusi ESC trečiajame kėlinyje neišlaikė tempo ir paleido varžovus į priekį 2:4. Rungtynių pabaigoje Lietuvos čempionų titulą ginančiai ESC pavyko tik sušvelninti rezultatą.

Du įvarčius pralaimėjusiems pelnė M. Lomakinas, vieną - P. Kareckas.

Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo R. Aliukonis, Š. Kuliešius, R. Aliapkinas bei D. Uginčius.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kėdainių LRK                 1 1 0 0 0   5:1   3
2. Elektrėnų „ESSM-Energija“    1 1 0 0 0   4:3   3
3. Rygos „Cetra“                0 0 0 0 0   0:0   0
4. Kaliningrado „Delovaja rus“  0 0 0 0 0   0:0   0
5. Elektrėnų ESC                1 0 0 0 1   3:4   0
6. Vilniaus VNA                 1 0 0 0 1   1:5   0

Šiame straipsnyje: energijaledo ritulys