Edinburgo „Hearts“ nugalėjo Glazgo „Celtic“ 2:0

Škotijos Premier lygoje sekmadienį svarbią pergalę iškovojo Edinburgo „Hearts“ futbolo klubas, savo aikštėje 2:0 nugalėjęs Glazgo „Celtic“.

Pergalė prieš varžovus pakylėjo „Hearts“ į ketvirtąją poziciją SPL turnyro lentelėje.

58 rungtynių minutę įvartį į „Celtic“ vartus įmušė Rudi Skacelis, o 81 minutę pasižymėjo Ryanas Stevensonas.

Geriausiu rungtyniu žaidėju paskelbtaas Davidas Templetonas, atlikęs puikų perdavimą, po kurio buvo pasiektas antrasis įvartis.

„Hearts“: MacDonald, Hamill, Zaliukas, Webster, Grainger, Skacel (Obua 73) Black (Smith 85), Mrowiec, Jonsson, Templeton (Novakovas 82), Stevenson.

"Celtic": Forster, Matthews (M.Wilson 67) Majstorovic, Mulgrew, El Kaddouri, Commons, Ki, Wanyama, Forrest, Bangura (Stokes 57),  Hooper.

Šiame straipsnyje: Edinburgo HeartsHearts