D.Zubrus prie pergalės prisidėjo dviem rezultatyviais perdavimais

Antrosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) atkrintamųjų Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ klubas antradienį svečiuose 4:1 (0:1, 0:0, 4:0) nugalėjo Filadelfijos „Flyers“ ekipą bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-1.

Pirmąjį pusfinalio mačą sekmadienį išvykoje „Devils“ varžovams pralaimėjo po pratęsimo 3:4 (1:1, 1:2, 1:0, 0:1).

33-ejų metų lietuvis per daugiau nei 15 žaidimo minučių (15:14) antradienį atliko 2 rezultatyvius perdavimus, pats trissyk metė į arenos šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir mačo pabaigoje (55:35) gavo dvi baudos minutes.

Po rezultatyvių „Devils“ komandos puolėjo perdavimų įvarčius svečiams pelnė Adamas Larssonas (43:08) ir Travisas Zajacas (54:01).

Iš viso per 9 atkrintamųjų Stenlio taurės varžybų mačus D. Zubrus pelnė 1 įvartį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 8 baudos minutes.

Likusius įvarčius šeštąją vietą Rytų konferencijos reguliariajame sezone užėmusiam Naujojo Džersio klubui antradienį pelnė Davidas Clarksonas (51:17) ir Bryce'as Salvadoras (57:09).

Arenos šeimininkų, kurie reguliariajame sezone užėmė penktąją vietą Rytuose, gretose vieninteliu įvarčiu pasižymėjo Mattas Readas (2:53).

Trečiąsias bei ketvirtąsias pusfinalio serijos rungtynes komandos Niuarke žais ketvirtadienį bei sekmadienį.