D.Zubrus - prie atostogų slenksčio

Naujojo Džersio „Devils“ ekipa, kuriai atstovauja Lietuvos ledo ritulininkas  Dainius Zubrus, rytoj gali baigti NHL sezoną.

„Devils“ pralaimėjo ir ketvirtąsias Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes Filadelfijos „Flyers“ ekipai 1:4 (1:0, 0:2, 0:2). „Flyers“ pirmauja serijoje iki keturių pergalių 3:1.

Naujojo Džersio komanda pirmavo po Iljos Kovalčiukoįvarčio, tačiau vėliau Filadelfijos ledo ritulininkai atsakė keturiais taikliais metimais - pasižymėjo Jeffas Carteris, Danny'is Briere'as ir Danielis Carcillo. Lietuvis keturis kartus netaikliai metė ritulį į varžovų vartus bei antrojo kėlinio pradžioje ir rungtynių pabaigoje gavo po dvi baudos minutes.

„Manėme, kad „Flyers“ įsivels į kietas grumtynes, tačiau varžovai sumaniai paskirsto jėgas, todėl mums sudėtinga rengti atakas vienas prieš vartininką ar dviese prieš vieną gynėją“, - pripažino „Devils“ vartininkas Martinas Brodeuras.

Penktoji dvikova ketvirtadienį vyks „Devils“ arenoje.

Kitų antradienio NHL Stenlio taurės atkrintamųjų mačų rezultatai:

Rytų konferencija (ketvirtfinalis), Otavos „Senators“ - Pitsbergo „Penguins“ 4:7 (serija 1:3); Vakarų konferencija (ketvirtfinalis), Nešvilio „Predators“ - Čikagos „Blackhawks“ 4:1 (serija 2:1), Detroito „Red Wings“ - Finikso „Coyotes“ 3:0 (serija 2:2), Kolorado „Avalanche“ - San Chosė „Sharks“ 1:2, po pratęsimo (serija 2:2).

Šiame straipsnyje: zubrusDevilsnhl