D.Zubrus pražangos neišvengė

Dvyliktąją pergalę NHL čempionate ir šeštąją iš eilės iškovojo bei Rytų konferencijos Atlanto pogrupio lyderiu tapo Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ klubas.

Namuose „Devils“ (24 taškai) ledo ritulininkai 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) įveikė dešimtąją nesėkmę per šešiolika rungtynių patyrusią Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno pogrupio autsaiderę Anahaimo „Ducks“ komandą. Lietuvis šiame mače per daugiau nei 18 žaidimo minučių triskart netaikliai metė į varžovų vartus bei antrojo kėlinio pabaigoje už pražangą gavo dvi baudos minutes. Arenos šeimininkams įvarčius pelnė Jamie'is Langenbrunneris, Davidas Clarksonas bei Zachas Parise'as. Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose - Corey'is Perry'is.

Kitų NHL rungtynių rezultatai: Bafalo „Sabres“ - Edmontono „Oilers“ 3:1, Karolinos „Hurricanes“ - Los Andželo „Kings“ 2:5, Vašingtono „Capitals“ - Niujorko „Islanders“ 5:4 (po baudinių), Kolambuso „Blue Jackets“ - Detroito „Red Wings“ 1:9, Čikagos „Blackhawks“ - Kolorado „Avalanche“ 3:2 (po baudinių).

Absoliutus NHL čempionato lyderis - Vakarų konferencijoje pirmaujantis San Chosė „Sharks“ klubas (28 tšk.).

Šiame straipsnyje: zubrusDevilsnhl