D.Zubrus pradeda atostogas

Naujojo Džersio „Devils“ komandai, kuriai atstovauja Lietuvos ledo ritulininkas Dainius Zubrus, nepavyko prasibrauti į NHL Rytų konferencijos pusfinalį.

Penktąsias ketvirtfinalio rungtynes „Devils“ klubas namuose 0:3 (0:1, 0:2, 0:0) pralaimėjo Filadelfijos „Flyers“ ekipai, kuri laimėjo seriją iki keturių pergalių 4:1. Lietuvis keturis kartus netaikliai metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių. Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per penkerias Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes - 1 įvartis bei 8 baudos minutės. Per NHL reguliarųjį sezoną Lietuvos ledo ritulininkas sužaidė 51 mačą - 10 įvarčių, 17 rezultatyvių perdavimų ir 28 baudos minutės.

Lemiamomis tapusiose penktosiose Rytų konferencijos rungtynėse du įvarčius nugalėtojams pelnė Claude'as Giroux'as, vieną - Danny'is Briere'as, o „Flyers“ vartininkas Brianas Boucheras atrėmė visus 27 arenos šeimininkų metimus.

NHL pirmenybes pirmajame Stenlio taurės turnyro atkrintamųjų varžybų etape Naujojo Džersio „Devils“ ledo ritulininkai baigė jau trečiąjį sezoną iš eilės.

„Jaučiuosi bjauriai. Norėjome iškovoti Stenlio taurę, nors tai padaryti ir labai sunku. „Flyers“ pranoko mus troškimu laimėti - varžovai kovėsi visomis jėgomis, o mes nesugebėjome atsakyti tuo pačiu“, - piktinosi „Devils“ puolėjas Zachas Parise'as.

Kitų NHL Stenlio taurės atkrintamųjų mačų rezultatai:

Rytų konferencija (ketvirtfinalis), Pitsbergo „Penguins“ - Otavos „Senators“ 3:4, po 3 pratęsimų (serija 3:2); Vakarų konferencija (ketvirtfinalis), Nešvilio „Predators“ - Čikagos „Blackhawks“ 0:3 (serija 2:2), San Chosė „Sharks“ - Kolorado „Avalanche“ 5:0 (serija 3:2).

Šiame straipsnyje: zubrusDevilsnhl