D.Zubrus pelnė įvartį ir rezultatyvų perdavimą

Ketvirtą įvartį tryliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė bei antruoju rezultatyviu perdavimu pasižymėjo puolėjas Dainius Zubrus, o ketvirtąją vietą Rytų konferencijos Atlanto divizione užimantis lietuvio Naujojo Džersio "Devils" (15 tšk.) klubas iškovojo septintą pergalę.

Antradienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai 3:2 (0:1, 1:0, 2:1) įveikė trečią nesėkmę iš eilės patyrusią bei ketvirtojoje pozicijoje Rytų konferencijos Pietryčių divizione esančią Karolinos „Hurricanes“ (13 tšk.) komandą.

Po lietuvio įvarčio antrojo kėlinio viduryje (30:56) mačo rezultatas tapo lygus (1:1), o po jo rezultatyvaus perdavimo trečiojo trečiojo kėlinio pabaigoje (56:41) galutinį mačo rezultatą (3:2) užfiksavo Adamas Henrique'as.

Iš viso per daugiau nei 23 žaidimo minutes (23:19) „Devils“ puolėjas 4 kartus metė į svečių vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Be keturių įvarčių ir dviejų rezultatyvių perdavimų, D. Zubraus sąskaitoje per 13 sezono rungtynių - 4 baudos minutės.

Dar vieną įvartį arenos šeimininkams, kurie iškovojo trečią pergalę iš eilės, pelnė Petras Sykora (42:37), o svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Brandonas Sutteris (9:27) bei Joni Pitkanenas (46:06).