D.Zubrus NHL rungtynėse vėl pasižymėjo įvarčiu

Trečią įvartį dešimtose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė puolėjas Dainius Zubrus, tačiau ketvirtąją vietą Rytų konferencijos Atlanto divizione užimantis lietuvio Naujojo Džersio "Devils" (9 tšk.) klubas patyrė jau šeštą pralaimėjimą bei trečią nesėkmę iš eilės.

Antradienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai 3:5 (1:2, 2:3, 0:0) turėjo pripažinti aštuntą pergalę per 12 mačų iškovojusios bei Rytų konferencijos Šiaurės Rytų divizione pirmaujančios Toronto „Maple Leafs“ (17 tšk.) komandos pranašumą.

Lietuvio įvartis pirmojo kėlinio viduryje (12:16) šiam mače buvo atstatęs pusiausvyrą (1:1). Per 18 žaidimo minučių (18:02) puolėjas tik kartą metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Be trijų įvarčių, D. Zubraus sąskaitoje per 10 sezono rungtynių - 4 baudos minutės.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams, kurie pralaimėjo penkis mačus iš šešių paskutiniųjų, trečiadienį pelnė Patrikas Eliašas (23:29) ir Davidas Clarksonas (28:15).

Nugalėtojų gretose trimis įvarčiais pasižymėjo Joffrey'is Lupulas (26:31, 29:45 ir 33:13), vienu - Joey'us Crabbas (8:37) bei Michailas Grabovskis (15:50).

Du rezultatyvius perdavimus svečių ekipoje atliko Philas Kesselas, kuris su 20 taškų per 12 mačų yra NHL lyderis - 10 įvarčių bei 10 rezultatyvių perdavimų.

Kitose trečiadienio NHL reguliariojo sezono rungtynėse sėkmė tai pat lydėjo svečius: Kolorado „Avalanche“ klubas 1:4 (0:1, 1:1, 0:2) pralaimėjo Finikso „Coyotes“ ledo ritulininkams, o Bafalo „Sabres“ ekipa 2:3 (0:3, 1:0, 1:0) turėjo pripažinti Filadelfijos „Flyers“ komandos pranašumą.