D.Zubrus įspūdingai prisidėjo prie „Devils“ pergalės

Trečią pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) atkrintamųjų Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos pusfinalyje iškovojo Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ klubas, o lietuvis pelnė du įvarčius ir buvo pripažintas geriausiu mačo žaidėju.

Sekmadienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai ketvirtame pusfinalio mače 4:2 (2:2, 1:0, 1:0) nugalėjo Filadelfijos „Flyers“ ekipą bei serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-1.

Pirmąjį pusfinalio mačą išvykoje „Devils“ varžovams pralaimėjo po pratęsimo 3:4 (1:1, 1:2, 1:0, 0:1), o antrajame sugebėjo iškovoti pergalę - 4:1 (0:1, 0:0, 4:0). Trečiosiose rungtynėse savo arenoje Naujojo Džersio komanda privertė pasiduoti po pratęsimo - 4:3 (2:1, 0:1, 1:1, 1:0).

Sekmadienio mače baudos minučių išvengusio ir 13 su puse minučių (13:33) žaidusio 33-ejų metų lietuvio du metimai iš trijų buvo taiklūs. „Devils“ puolėjas įvarčiais pasižymėjo pergalingais įvarčiais antrajame (37:47) bei trečiajame (49:15) kėliniuose.

Iš viso per 11 atkrintamųjų Stenlio taurės varžybų mačus D. Zubrus pelnė 3 įvarčius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 10 baudos minučių.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams pelnė Scottas Hartnellas (11:50) ir Claude'as Giroux'as (13:40), o svečių gretose įvarčiais pirmajame kėlinyje pasižymėjo Petras Sykora (15:14) bei Marekas Židlicky (18:09).

Penktąsias Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynes komandos Filadelfijoje žais antradienį.

Kitame sekmadienio NHL pirmenybių mače Los Andželo „Kings“ klubas namuose 3:1 (2:1, 0:0, 1:0) nugalėjo Sent Luiso „Blues“ ledo ritulininkus, laimėjo Vakarų konferencijos pusfinalio seriją 4-0 bei finale greičiausiai kovos su Finikso „Coyotes“ ekipa, kuri pusfinalio serijoje prieš Nešvilio „Predators“ komandą pirmauja 3-1.