D.Zubrui - keturios baudos minutės

Pralaimėjimu Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos ketvirtfinalį pradėjo Naujojo Džersio „Devils“ ekipa su Dainiumi Zubrumi.

„Devils“ namuose 1:2 (0:0, 0:2, 1:0) nusileido Filadelfijos „Flyers“ komandai. 15 su puse minutės aikštėje praleidęs lietuvis kartą metė į varžovų vartus ir „uždirbo“ 4 baudos minutes. Vienintelį įvartį į varžovų vartus įmušė Travisas Zajacas. Po įvartį nugalėtojams pelnė Chrisas Prongeris ir Mike'as Richardsas.

Antrąsias ketvirtfinalio serijos iki keturių pergalių rungtynes klubai penktadienį vėl žais „Devils“ arenoje.

Kitų trečiadienį įvykusių pirmųjų NHL atkrintamųjų rungtynių rezultatai:

Rytų konferencija (ketvirtfinalis), Pitsbergo „Penguins“ - Otavos „Senators“ 4:5; Vakarų konferencija (ketvirtfinalis), Fynikso „Coyotes“ - Detroito „Red Wings“ 3:2, San Chosė „Sharks“ - Kolorado „Avalanche“ 1:2.

Šiame straipsnyje: zubrusDevils