D.Zubraus komanda trečiąkart iš eilės šventė pergalę

Dvidešimt šeštą pergalę 45-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo šeštąją vietą Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ (54 tšk.) klubas.

Antradienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai 5:1 (1:0, 3:0, 1:1) nugalėjo dešimtojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Vinipego „Jets“ (47 tšk.) komandą, kuriai tai buvo 25-asis pralaimėjimas per 46 mačus.

Lietuvis per 17 su puse žaidimo minučių (17:38) nė karto nemetė į varžovų vartus bei trečiajame kėlinyje (53:08) gavo dvi baudos minutes.

Dviem įvarčiais prie trečiosios iš eilės bei penktosios per šešerias paskutiniąsias rungtynes arenos šeimininkų pergalės pirmenybėse prisidėjo Ilja Kovalčiukas (18:59 ir 27:38), vienu - Petras Sykora (21:32), Davidas Clarksonas (24:48) bei Patrikas Eliašas (51:31).

Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose - Tobiasas Enstromas (48:18).